Гра The Last Of Us отримала українську мову на PlayStation

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Гра The Last Of Us отримала українську мову на PlayStation
Гра The Last Of Us отримала українську мову на PlayStation
Ігрові новини
17:54, 02 лютий 2023
426
0

Ще минулого року, коли стало відомо про наміри Sony випустити "The Last Of Us Part I" на ПК, постало питання, чи буде у грі офіційна українська локалізація. Але оскільки суттєвих зрушень не відбулося, за справу як завжди взялися небайдужі люди. 

За створення української неофіційної локалізації взялась група перекладачів "Соломон і Компанія" на чолі з Соломоном Кейном. Оскільки розробники повідомляли, що ремастеризована версія не відрізнятиметься від оригіналу діалогами, було прийнято рішення українізовувати оригінальну The Last Of Us на PlayStation 3, а під час виходу перенести та адаптувати українізацію на ремастеризовану ПК-версію.

І ось, група опублікувала першу версію перекладу, у якій українізовано основну гру на PS3. Завантажити українізатор та інструкцію з встановлення, можна за посиланням на Google Диск. Якщо ж у вас виникнуть питання, завжди можна звернутися напряму до перекладачів відвідавши їх Discord-сервер.

На жаль, через особливості закритої системи Play Station 3, гру можна українізувати лише на "прошитих" версіях консолі. Решті гравців доведеться очікувати, поки вийде ремастер на ПК і українізатор адаптують до нього.

Уже в лютому група обіцяє виправити більшість огріхів перекладу та зайнятися доповненням Left Behind. Крім того, у них в планах є створення українського озвучення в майбутньому, але це теж займе багато часу та зусиль. 

Якщо все буде добре і гра на старті не матиме ніяких особливостей, то команда зуміє швидко адаптувати переклад і українські гравці зможуть спробувати українізовану версію майже одночасно з виходом. Тому побажаємо їм терпіння, наснаги та подякуємо їм за працю.

А якщо вас цікавить більша кількість новин про українську локалізацію, ми підготували для вас відео, в якому розповідаємо про свіжі українізатори до ігор.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Отримайте безкоштовну Chess Ultra в EGS та Sludge Life в Steam Отримайте безкоштовну Chess Ultra в EGS та Sludge Life в Steam
В EGS дарують безкоштовну Chess Ultra - дуже прокачані шахи, а в Steam - атмосферну вандалоцентричну гру від першої...
24.03.23
42
0
Valve показали Counter-Strike 2: нова графіка, новий мережевий код, інтерактивний дим Valve показали Counter-Strike 2: нова графіка, новий мережевий код, інтерактивний дим
Інсайди підтвердилися і Valve анонсували Counter-Strike 2 - масштабне оновлення для Global Offensive на базі рушія...
22.03.23
118
0