Нагадаємо, що в EGS триває роздача The Silent Age

GEEKS.NEWS » Роздачі » Нагадаємо, що в EGS триває роздача The Silent Age
Нагадаємо, що в EGS триває роздача The Silent Age
Роздачі
22:30, 02 квітень 2023
744
4

The Silent Agе - мінімалістична мальована гра з видом збоку, в якій головному герою необхідно подорожувати в часі, щоб зрозуміти причину зникнення всього людства та запобігти вимиранню.

Грати доведеться за Джо - мандрівника в часі, який подорожуватиме між 1972 роком та постапокаліптичним 2012-м. Розробники заявляють про безліч головоломок, які герою доведеться вирішити на своєму шляху.

Отримати гру можна за посиланням на EGS до 6 квітня 2023 року.

Tunche та Deep Sky Derelicts, які також нещодавно роздавали мають приховане коріння російських видавців Tunche (HypeTrain Digital), Deep Sky Derelicts (Fulqrum Publishing, 1С) - дяка дуже пильному користувачу за зауваження. Це чудовий приклад, як видавці маскуються під європейські компанії та не попадають в поле зору різноманітних кураторів та поверхневої перевірки. Такі ігри забирати не слід.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (4)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
47
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
45
0