Для фільму «Повернення в Сайлент Хілл» обрано головних героїв

GEEKS.NEWS » Відео » Для фільму «Повернення в Сайлент Хілл» обрано головних героїв
Для фільму «Повернення в Сайлент Хілл» обрано головних героїв
Відео / Кіно
23:43, 18 березень 2023
53
0

«Повернення в Сайлент Хілл» - майбутній фільм, заснований на грі Silent Hill 2 від Konami. Стали відомі деякі деталі майбутньої стрічки. Як повідомило видання Deadline, головні ролі зіграють Джеремі Ірвайн та Ханна Емілі Андерсон. Режисером фільму стане Крістоф Ганс.

  Джерело зображення: Courtesy/Kristina Ruddick

Зйомки планують розпочати у квітні у Східній Європі та Німеччині. Історія повторить оригінал про Джеймса Сандерленда, дружина його загинула. Через три роки після її смерті він отримує лист від дружини, який і затягує чоловіка в моторошне містечко Сайлент Хілл.

Сценарій фільму написали Ганс, Сандра Во-Ан і Вільям Йозеф Шнайдер. Ганс працював із Silent Team, оригінальними творцями в Konami.

Віктор Хадіда, продюсер франшиз «Ворон» і «Сайлент Хілл», буде продюсувати фільм під своїм прапором Davis Films. Моллі Хасселл з Hassell Free Productions і Девід Вульф також виступлять продюсерами.

Перший фільм франшизи вийшов у 2006 році та заробив понад $100 мільйонів.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Отримайте безкоштовну Chess Ultra в EGS та Sludge Life в Steam Отримайте безкоштовну Chess Ultra в EGS та Sludge Life в Steam
В EGS дарують безкоштовну Chess Ultra - дуже прокачані шахи, а в Steam - атмосферну вандалоцентричну гру від першої...
24.03.23
42
0
Valve показали Counter-Strike 2: нова графіка, новий мережевий код, інтерактивний дим Valve показали Counter-Strike 2: нова графіка, новий мережевий код, інтерактивний дим
Інсайди підтвердилися і Valve анонсували Counter-Strike 2 - масштабне оновлення для Global Offensive на базі рушія...
22.03.23
118
0