Нова гра Silent Hill була зареєстрована в Кореї

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Нова гра Silent Hill була зареєстрована в Кореї
Нова гра Silent Hill була зареєстрована в Кореї
Ігрові новини
15:00, 01 жовтень 2022
86
0

Жодна розробка чи виробничий процес не обходиться без документального супроводу. Реєстрація торгових марок та патентів відбувається ще до розробки, щоб у подальшому запобігти неприємних інцидентів з любителями раніше за розробників зареєструвати аналогічну торгову марку і намагатися продати її розробникам за велику суму. 

З відкритої інформації про реєстрацію та патентні дані ми можемо до анонсу дізнатися щонайменше назви нових проектів та технології майбутніх гаджетів. 

Раніше в мережі ходили чутки про майбутній анонс продовження гри Silent Hill або римейк однієї з старих частин. Проте, досі жодної інформації офіційно не було оприлюднено чи анонсовано. 

Але журналісти з Gematsu помітили, що в Кореї було зареєстровано назву Silent Hill: The Short Message. З назви важко здогадатися, що символізує собою "коротке повідомлення". Чи буде це назва нової частини? Або ж це всього лише назва інтерактивного трейлера чи майбутньої демо-версії. 

Заплутує і те, що видавцем майбутнього продукту стане UNIANA, яка раніше займалась різноманітними файтингами, аркадами та MMORPG. Звісно, уявити MMORPG у всесвіті Silent Hill важкувато, але й не зрозуміло, що нас очікує в подальшому.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Gran Turismo 7 може вийти і на ПК Gran Turismo 7 може вийти і на ПК
Під час святкування 25 річниці серії Gran Turismo з її творцем Кадзунорі Ямаучі поспілкувалися стосовно можливості...
29.11.22
11
0
Як грати без інтернету: інструкція для Steam, EGS, PlayStation, Xbox, GOG Як грати без інтернету: інструкція для Steam, EGS, PlayStation, Xbox, GOG
Що робити, якщо пропав інтернет, а хочеться продовжувати грати в самітні ігри на ПК через різного роду лаунчери...
27.11.22
28
0