Cyberpunk 2077 отримала оновлення 1.6 «Edgerunners»: виправлення, додатковий контент та тематичні предмети

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Cyberpunk 2077 отримала оновлення 1.6 «Edgerunners»: виправлення, додатковий контент та тематичні предмети
Cyberpunk 2077 отримала оновлення 1.6 «Edgerunners»: виправлення, додатковий контент та тематичні предмети
Ігрові новини
20:26, 07 вересень 2022
217
0

Попри думку деяких, що Cyberpunk 2077 - провальна гра, це далеко не так. Звісно, замахнувшись на гучну категорію "Гра нового покоління", розробники не подужали багатьох механік, які за чутками та витоками інформації мали бути додані до гри. Так, багатьох все ще обурює, що гравець доволі слабко взаємодіє з оточенням.
Але гра - твердий AAA проект, який розробники не збираються покидати і старанно відшліфовують в оновленнях. Хоча і тут не все так солодко, як би нам з вами хотілося.

Раніше студія показала свою дорожню карту, згідно з якою, ми ще в минулому році повинні були отримати безкоштовні доповнення. Але численні патчі були спрямовані на виправлення помилок гри. 

І ось, після такого вступу раді розповісти вам про нове доповнення 1.6 «Edgerunners», яке можна вважати доволі вагомим, адже воно не лише виправляє помилки, а й додає велику кількість нових предметів та активностей, а також включає багато виправлень балансу гри. 

З найцікавішого варто відзначити: 

  • По всьому місту розробники розмістили великодки, присвячені виходу аніме Edgerunners на Netflix.
  • В гру додано Гардероб. Гравці отримали змогу створювати до 6 комплектів одягу з доступних предметів, а згодом перемикатися між ними на панелі спорядження. При цьому показники броні персонажа не змінюватимуться при зміні дрескоду.
  • Додано три нових замовлення. "Бетонна пастка", "Відчайдушні міри" та "Тяжке похмілля".
  • Додано 6 нових видів вогнепальної зброї.
  • Додано 5 одиниць зброї ближнього бою.
  • Додано збереження в "хмарі", які працюватимуть між усіма платформами і даватимуть можливість завантажувати поступ гри з будь-якого пристрою. Проте існують обмеження в певних регіонах на консольних версіях.
  • Додано нову аркадну гру "Плітчині перегони", яку гравець може випробувати в ігрових автоматах Найт-сіті. Крім того, її можна завантажити на мобільні пристрої на iOS та Android.
  • З'явилась можливість фотографувати свого кота Нобблса в фоторежимі.
  • Численні балансні, ігроладні виправлення та зміни, які стосуються багів, зброї, вмінь та ще багатьох аспектів.

Детальніше ви можете ознайомитися з патчем на сторінці офіційного сайту.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення
The Last Of Us виходить на ПК уже сьогодні, а локалізатори уже показали оновлену повну версію перекладу гри для PS3,...
28.03.23
62
2
Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар
Компанія Microsoft скасовує можливість придбання першого місяця Xbox Game Pass Ultimate за 1 долар....
28.03.23
31
0