Netflix показала трейлер третього сезону «Любов, смерть і роботи»

GEEKS.NEWS » Кіно » Netflix показала трейлер третього сезону «Любов, смерть і роботи»
Netflix показала трейлер третього сезону «Любов, смерть і роботи»
Кіно
11:00, 13 травень 2022
251
0

Цей рік для Netflix розпочався напружено. Через війну в Україні компанія пішла з російського ринку, та втратила близько 200 000 підписників. Акції компанії різко обвалилися на 40 мільярдів доларів. За оцінками, до кінця року компанія може втратити до 700 000 підписників. Саме тому вдалі релізи цього року суттєво вплинуть на розвиток компанії в майбутньому. 

Серед наймасштабніших новинок нас чекає четвертий сезон серіалу «Дивні дива», а також продовження анімаційного серіалу «Любов, смерть і роботи». Вихід третього сезону запланований на 20 квітня 2022 року. Новий сезон включатиме 9 серій.

Кожна серія анімаційного серіалу розробляється різними студіями, хоча одна студія може робити і декілька серій. Вони відрізняються за сюжетом, стилем анімації та жанрами. Проте у всіх них є дещо спільне. Кожна серія розкриває в собі одну або декілька із трьох тем "любов", "смерть", "роботи". 

Продюсерами серіалу виступають Девід Фінчер та ТІм Міллер.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення
The Last Of Us виходить на ПК уже сьогодні, а локалізатори уже показали оновлену повну версію перекладу гри для PS3,...
28.03.23
62
2
Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар
Компанія Microsoft скасовує можливість придбання першого місяця Xbox Game Pass Ultimate за 1 долар....
28.03.23
31
0