Отримайте Capcom Arcade Stadium:STREET FIGHTER II - The World Warrior і ARK: Survival Evolved безкоштовно в Steam

GEEKS.NEWS » Новини » Отримайте Capcom Arcade Stadium:STREET FIGHTER II - The World Warrior і ARK: Survival Evolved безкоштовно в Steam
Отримайте Capcom Arcade Stadium:STREET FIGHTER II - The World Warrior і ARK: Survival Evolved безкоштовно в Steam
Новини / Роздачі
18:22, 13 червень 2022
183
0

Зараз у Вас є можливість отримати одразу три гри безкоштовно і назавжди в Steam: Capcom Arcade Stadium:STREET FIGHTER II - The World Warrior, а також ARK: Survival Evolved. Ці ігри доступні безкоштовно тільки обмежений час, тож поспішайте забрати їх!

Як забрати Capcom Arcade Stadium:STREET FIGHTER II - The World Warrior безкоштовно

Стрілялки, файтинги, бойовики — усі ваші улюблені жанри в цій захоплюючій колекції! Capcom Arcade Stadium повертає ностальгію до аркадних ігор, додаючи нові та захоплюючі функції, які б ви хотіли мати тоді!

Сама Capcom Arcade Stadium, судячі зі всього, буде безкоштовною завжди, втім, її доповнення під назвою STREET FIGHTER II - The World Warrior доступне безкоштовно до 2:59 22 липня. Тому забирайте не тільки гру, а весь безкоштовний набір. Зробити це можна за посиланням.

Як забрати Capcom Arcade Stadium:STREET FIGHTER II - The World Warrior безкоштовно

Як забрати ARK: Survival Evolved безкоштовно

Викинуті голими на берег, голодні та змерзлі, вам доведеться полювати, вирощувати врожаї і збирати ягоди, займатися ремеслом і будівництвом — усім можливим, щоби вижити. Вбивайте, приручайте, розводьте та їздіть верхи на первісних істотах світу ARK. Грайте із сотнями гравців або намагайтеся вижити самотужки!

Роздача гри триває до 20:00 19 червня. Забрати гру можна за посиланням.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
47
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
45
0