Ґал Ґадот зіграє роль Клеопатри у новому фільмі режисерки "Чудо-жінки"

GEEKS.NEWS » Новини » Ґал Ґадот зіграє роль Клеопатри у новому фільмі режисерки "Чудо-жінки"
Ґал Ґадот зіграє роль Клеопатри у новому фільмі режисерки "Чудо-жінки"
Новини
16:00, 12 жовтень 2020
1 046
0
Студія Paramount придбала права на виробництво біографічної драми про єгипетську царицю Клеопатру. Як повідомляє Deadline, головну роль виконає Ґал Ґадот ("Чудо-жінка"). Постановницею стрічки виступить режисерка "Чудо-жінки" Петті Дженкінс. Сценарій напише Лаета Калогрідіс ("Олександр").

У боротьбі за права Paramount обійшла студії Warner Bros. і Universal, а також сервіси Netflix і Apple. Ідея фільму про Клеопатру належить Ґадот, яка також виступить виконавчим продюсером картини.

Про дату виходу не повідомляється.

Нагадаємо, що Клеопатра правила Єгиптом протягом 21 року і була закохана в римського полководця Марка Антонія. З останнім вони прожили в шлюбі до самої смерті. Після захоплення Єгипту римським правителем Октавіаном Клеопатра покінчила життя самогубством.
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
46
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
41
0