Хідео Кодзіма зламав Epic Store роздачею безкоштовної Death Stranding

GEEKS.NEWS » Роздачі » Хідео Кодзіма зламав Epic Store роздачею безкоштовної Death Stranding
Хідео Кодзіма зламав Epic Store роздачею безкоштовної Death Stranding
Роздачі
20:00, 25 грудень 2022
123
0

Після роздачі відомої гри від українських розробників - Metro: Last Light: Redux здавалось, що норматив якості безкоштовних подарунків виконаний і не може бути перевершеним.

Але одночасно зі стартом роздачі з'явились здогадки стосовно наступної безкоштовної гри, адже на подарунковому банері були жетони, які в грі Death Stranding тримав герой Нормана Рідуса. 

І ці здогадки підтвердились. На роздачі 25 грудня з 18:00 за Київським часом, до 26 грудня цієї ж години можна отримати безкоштовну копію DEATH STRANDING. Таким чином, одна з найпопулярніших в медіа ігор минулих років потрапляє в бібліотеки багатьох гравців. Якщо сервери оживуть, адже гравці кинулись забирати гру і буквально відправили в аут сервери Epic Store. 

Забрати гру можете і ви за посиланням на Epic Games Store.

Такий крок Кодзіми та студії можна пояснити дуже просто. Нещодавно була анонсована друга частина DEATH STRANDING, та з'явились заяви Кодзіми про його наміри зняти ще і кіно, яке стосуватиметься даного всесвіту. А оскільки DEATH STRANDING раніше була ексклюзивом для PlayStation та окупила свою розробку, то рішення роздати її і цим самим збільшити в рази аудbторію майбутніх проектів, виглядає доволі логічним. 

Залишається лише поспівчувати тим, хто цю гру нещодавно придбав за доволі немалі гроші.

UPD: Завтра, за здогадами, роздаватимуть F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0