В EGS безкоштовно роздають трилогію Fallout

GEEKS.NEWS » Роздачі » В EGS безкоштовно роздають трилогію Fallout
В EGS безкоштовно роздають трилогію Fallout
Роздачі
02:48, 23 грудень 2022
90
0

З формулюванням "сьома гра на роздачі" не склалось, адже Epic Games вирішили подарувати аудиторії одразу три гри всесвіту Fallout. Часу з моменту їх виходу пройшло багатенько, тому до аудиторії, яка обожнювала цю гру додались і ті, хто ізометричну графіку та численні діалоги не зовсім може зрозуміти та оцінити, як AAA-гру. 

Але в момент, коли ви вирішите зануритись в історію ігрової індустрії, у вас в бібліотеці будуть одразу три відомі гри, які ви зможете пограти та зрозуміти віяння того часу.

На роздачі:

Отримати усі три гри можна до 23 грудня 2022 року 18:00 за Київським часом.

Зовсім нещодавно Epic Games роздавали Fallout 3 GOTY, який оцінила зовсім інша аудиторія. Тому, хто не лінувався забирати все це добро собі в бібліотеку, може порівняти два різних покоління ігор однієї франшизи.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0