В EGS дарують відому Dying Light та мінімалістичний симулятор фабрику shapez

GEEKS.NEWS » Роздачі » В EGS дарують відому Dying Light та мінімалістичний симулятор фабрику shapez
В EGS дарують відому Dying Light та мінімалістичний симулятор фабрику shapez
Роздачі
20:46, 09 квітень 2023
156
0

Цього тижня на роздачі справді цінна гра від польських розробників (ні-ні, не Відьмак). А окрім цього дарують мінімалістичну але доволі деталізовану з точки зору ігроладу стратегію-симулятор фабрики.

Dying Light Enhanced Edition - виживальницька гра в світі, наповненому агресивними зомбі. В розпорядженні гравця великий світ, наповнений безліччю квестів та випробувань. Окрім основного сюжету, є доволі багато побічних квестів, які сильно розтягують проходження. Крім звичайних ворогів (які теж не є стандартними повільними зомбі) існують і боси та міні-боси, які потребуватимуть особливого підходу. Також у грі є кооперативний режим.

Гра полюбилась аудиторії завдяки багатству механік, динаміці та сюжету. І отримати її можна за посиланням на Epic Games Store до 13 квітня 2023 року.

shapez - мінімалістичний однокористувацький симулятор фабрики. Всі текстури виконані з простих геометричних фігур. Гравцям доведеться помізкувати, адже гра також має доволі динамічний ігролад.

Отримати гру можна за покликанням на EGS до 13 квітня.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
47
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
45
0