Інсайд: в Halo Infinite може з’явитися режим «королівської битви»

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Інсайд: в Halo Infinite може з’явитися режим «королівської битви»
Інсайд: в Halo Infinite може з’явитися режим «королівської битви»
Ігрові новини
11:06, 08 квітень 2022
290
0

Halo Infinite сподобалася багатьом гравцям за свій класичний геймплей, де на першому місці саме ігролад, а не монетизація. Та, схоже, не всі тренди чужі розробникам із 343 Industries, адже, згідно із витоками даних, в Halo Infinite може з’явитися режим «Королівської битви».

Про таку ймовірність повідомив Twitter-аккаунт InfiniteLeaks, головною спеціалізацією якого є саме датамайн і витоки даних.

Новий режим називатиметься «Last Spartan Standing», а його правила будуть типовими для жанру «королівської битви»: кожен сам за себе, поступове покращення спорядження, гра триває до останнього вцілілого.

Спочатку повідомлялося, що новий режим буде тимчасовим під час спеціальної ігрової події, та, після уточнення, було підтверджено, що він стане постійним новим плейлистом.


Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
47
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
45
0