Інсайд: в Halo Infinite може з’явитися режим «королівської битви»

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Інсайд: в Halo Infinite може з’явитися режим «королівської битви»
Інсайд: в Halo Infinite може з’явитися режим «королівської битви»
Ігрові новини
11:06, 08 квітень 2022
210
0

Halo Infinite сподобалася багатьом гравцям за свій класичний геймплей, де на першому місці саме ігролад, а не монетизація. Та, схоже, не всі тренди чужі розробникам із 343 Industries, адже, згідно із витоками даних, в Halo Infinite може з’явитися режим «Королівської битви».

Про таку ймовірність повідомив Twitter-аккаунт InfiniteLeaks, головною спеціалізацією якого є саме датамайн і витоки даних.

Новий режим називатиметься «Last Spartan Standing», а його правила будуть типовими для жанру «королівської битви»: кожен сам за себе, поступове покращення спорядження, гра триває до останнього вцілілого.

Спочатку повідомлялося, що новий режим буде тимчасовим під час спеціальної ігрової події, та, після уточнення, було підтверджено, що він стане постійним новим плейлистом.


Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Ігри із серії Diablo Ігри із серії Diablo
У даній статті висвітлюється історія серії ігор Diablo, що стали основою нового напряму серед RPG-сегменту і...
07.10.22
15
0
Безкоштовні ігри тижня в Steam, Origin та EGS: Доповнення до Mass Effect і Dragon Age та безкоштовні Slain: Back From Hell і Rising Hell Безкоштовні ігри тижня в Steam, Origin та EGS: Доповнення до Mass Effect і Dragon Age та безкоштовні Slain: Back From Hell і Rising Hell
Ділимось інформацією про чергові безкоштовні роздачі тижня, які нас очікують в Steam, Origin та EGS: Доповнення до...
07.10.22
20
0