Інсайд: в Halo Infinite може з’явитися режим «королівської битви»

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Інсайд: в Halo Infinite може з’явитися режим «королівської битви»
Інсайд: в Halo Infinite може з’явитися режим «королівської битви»
Ігрові новини
11:06, 08 квітень 2022
394
0

Halo Infinite сподобалася багатьом гравцям за свій класичний геймплей, де на першому місці саме ігролад, а не монетизація. Та, схоже, не всі тренди чужі розробникам із 343 Industries, адже, згідно із витоками даних, в Halo Infinite може з’явитися режим «Королівської битви».

Про таку ймовірність повідомив Twitter-аккаунт InfiniteLeaks, головною спеціалізацією якого є саме датамайн і витоки даних.

Новий режим називатиметься «Last Spartan Standing», а його правила будуть типовими для жанру «королівської битви»: кожен сам за себе, поступове покращення спорядження, гра триває до останнього вцілілого.

Спочатку повідомлялося, що новий режим буде тимчасовим під час спеціальної ігрової події, та, після уточнення, було підтверджено, що він стане постійним новим плейлистом.


Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Як знайти усі графіті в Hi-Fi Rush | Усі локації. Як знайти усі графіті в Hi-Fi Rush | Усі локації.
Повний гайд зі збору усіх графіті для гри «Hi-Fi Rush» та виконання «Колекціонер стріт-арту» («Street Art Collector»)....
15.07.24
59
0
Показано тизер-трейлер аніме-адаптації пригод Скотта Пілігрима Показано тизер-трейлер аніме-адаптації пригод Скотта Пілігрима
Netflix показали перший трейлер аніме-адаптації “Скотта Пілігрима” від японської студії Science SARU. Серіал...
16.08.23
989
0