Інсайд: в Halo Infinite може з’явитися режим «королівської битви»

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Інсайд: в Halo Infinite може з’явитися режим «королівської битви»
Інсайд: в Halo Infinite може з’явитися режим «королівської битви»
Ігрові новини
11:06, 08 квітень 2022
253
0

Halo Infinite сподобалася багатьом гравцям за свій класичний геймплей, де на першому місці саме ігролад, а не монетизація. Та, схоже, не всі тренди чужі розробникам із 343 Industries, адже, згідно із витоками даних, в Halo Infinite може з’явитися режим «Королівської битви».

Про таку ймовірність повідомив Twitter-аккаунт InfiniteLeaks, головною спеціалізацією якого є саме датамайн і витоки даних.

Новий режим називатиметься «Last Spartan Standing», а його правила будуть типовими для жанру «королівської битви»: кожен сам за себе, поступове покращення спорядження, гра триває до останнього вцілілого.

Спочатку повідомлялося, що новий режим буде тимчасовим під час спеціальної ігрової події, та, після уточнення, було підтверджено, що він стане постійним новим плейлистом.


Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У римейк Dead Space додали опції для лякливих гравців У римейк Dead Space додали опції для лякливих гравців
В Dead Space Remake розробники додали дві функції доступності, які допоможуть особливо лякливим гравцям....
30.01.23
20
0
В Riot Games викрали вихідний код двох популярних змагальних ігор В Riot Games викрали вихідний код двох популярних змагальних ігор
Зловмисникам вдалось викрасти вихідний код двох популярних ігор Riot Games. Розробники розповіли про масштаби проблеми...
29.01.23
107
0