Sony анонсувала вихід Spider Man на ПК

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Sony анонсувала вихід Spider Man на ПК
Sony анонсувала вихід Spider Man на ПК
Ігрові новини
23:37, 03 червень 2022
149
0

Останні декілька років Sony веде політику поступового перенесення своїх ексклюзивів з Playstation на ПК.

Ми уже бачили вихід Horizon Zero Dawn від Guerrilla та God of War (у який недавно додали FSR 2.0) від Sony Santa Monica. Якщо для заможних користувачів це хороша мотивація спробувати першу частину на ПК, для того, щоб згодом купити Playstation, та без очікування пограти в сиквел, то для аудиторії, яка може дозволити собі лише ПК, як універсальну платформу це єдина можливість пограти в ексклюзиви Sony.

В мережі час від часу з'являється інформація щодо наступних переносів в надії побачити такі ігри, як The Last Of Us та Spider Man. І ось нарешті крига скресла одразу над двома частинами пригод Пітера Паркера та Майлза Моралеса. 

Вихід The Spider Man: Remastered заплановано уже на 12 серпня, а вихід Spider Man: Miles Morales запланований на "осінь". За порт відповідає студія Nixxes Software, яка раніше займалась портуванням Tomb Raider від Crystal Dynamics і Deus Ex: Mankind Divided.

Згідно з інсайдами, це не буде прямий порт. Нас очікує адаптоване трасування променів, а також технології NVIDIA DLSS та, імовірно, FSR 2.0 (за аналогією God of War).

«Я надзвичайно задоволений нашою співпрацею з Insomniac над серією Marvel's Spider-Man, спільна підтримка між нашими командами та їхня відданість якості, перш за все, надихають. Це дозволяє нашій команді використовувати наш технічний досвід та зосередитися на створенні найкращого можливого досвіду роботи з ПК, який використовує всі захоплюючі можливості, які може запропонувати платформа ПК.

Наша команда завжди була великими шанувальниками роботи Insomniac, і співпрацюючи з ними, щоб якнайкраще перенести Marvel's Spider-Man Remastered і Marvel's Spider-Man: Miles Morales на ПК у найкращому вигляді, це те, чим ми неймовірно раді».

Юр'єн Кацман, засновник Nixxes і старший директор з розвитку

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Як виправити зависання та проблеми з шейдерами в The Last Of Us Part I Як виправити зависання та проблеми з шейдерами в The Last Of Us Part I
Гайд з виправлення поганої продуктивності або помилок компіляції шейдерів для The Last Of Us Part I на ПК....
29.03.23
22
0
The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення
The Last Of Us виходить на ПК уже сьогодні, а локалізатори уже показали оновлену повну версію перекладу гри для PS3,...
28.03.23
102
2