Sony припинить випускати ігри для PlayStation 4: названо дату

GEEKS.NEWS » Новини » Sony припинить випускати ігри для PlayStation 4: названо дату
Sony припинить випускати ігри для PlayStation 4: названо дату
Новини / Ігрові новини
15:07, 27 травень 2022
255
0

Судячи з графіку, показаного інвесторам на нещодавній зустрічі, можна зробити висновок, що вже у 2025 році на консолях сімейства PlayStation 4 Sony перестане випускати ігри від власних студій.

Таким чином, якщо нові проекти на консолі, якій на той момент буде вже біля 12 років, і з’являться, то тільки завдяки зусиллям сторонніх студій.


Як можна бачити, згідно з графіком, частка проектів дочірніх студій Sony, які були випущені для PS4 у 2019 році, становила близько 90%, і тільки 10% приходилося на мобільні ігри.

Втім, на поточний момент, компанія знаходиться у стані переходу від попереднього до наступного покоління, і, схоже, що саме до 2025 року цей процес має бути завершеним повністю.

Також варто відзначити тенденцію до випуску ігор дочірніх студій Sony на ПК, втім, це ні для кого не є таємницею, адже сама кампанія радо звітує, що колишні ексклюзиви PlayStation на ПК продаються досить добре. А, значить, ця практика збережеться і надалі.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
47
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
45
0