Sony припинить випускати ігри для PlayStation 4: названо дату

GEEKS.NEWS » Новини » Sony припинить випускати ігри для PlayStation 4: названо дату
Sony припинить випускати ігри для PlayStation 4: названо дату
Новини / Ігрові новини
15:07, 27 травень 2022
116
0

Судячи з графіку, показаного інвесторам на нещодавній зустрічі, можна зробити висновок, що вже у 2025 році на консолях сімейства PlayStation 4 Sony перестане випускати ігри від власних студій.

Таким чином, якщо нові проекти на консолі, якій на той момент буде вже біля 12 років, і з’являться, то тільки завдяки зусиллям сторонніх студій.


Як можна бачити, згідно з графіком, частка проектів дочірніх студій Sony, які були випущені для PS4 у 2019 році, становила близько 90%, і тільки 10% приходилося на мобільні ігри.

Втім, на поточний момент, компанія знаходиться у стані переходу від попереднього до наступного покоління, і, схоже, що саме до 2025 року цей процес має бути завершеним повністю.

Також варто відзначити тенденцію до випуску ігор дочірніх студій Sony на ПК, втім, це ні для кого не є таємницею, адже сама кампанія радо звітує, що колишні ексклюзиви PlayStation на ПК продаються досить добре. А, значить, ця практика збережеться і надалі.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Перший трейлер фільму “Вартові Галактики 3” і дата його виходу Перший трейлер фільму “Вартові Галактики 3” і дата його виходу
Компанія Marvel опублікувала перший трейлер нової частини пригод Вартових Галактики. Нас чекає повернення улюблених...
04.12.22
21
0
Роздача RPG in a Box та Fort Triumph в EGS, халява в Steam та цікаві ігри на безкоштовних вихідних | Огляд безкоштовних ігор тижня Роздача RPG in a Box та Fort Triumph в EGS, халява в Steam та цікаві ігри на безкоштовних вихідних | Огляд безкоштовних ігор тижня
Цього тижня з'явилось декілька безкоштовних ігор в Steam, та два безкоштовні проекти в Epic Games Store. Також доволі...
02.12.22
48
0