За чутками, PlayStation VR2 вийде аж в 2023 році

GEEKS.NEWS » Новини » За чутками, PlayStation VR2 вийде аж в 2023 році
За чутками, PlayStation VR2 вийде аж в 2023 році
Новини / Техніка і Наука / Ігрові новини
12:08, 12 квітень 2022
370
0

Гендиректор Display Supply Chain Consultants Росс Янг написав у своєму Twitter-акаунті, що Sony та Apple вирішили відкласти реліз своїх VR-шоломів на 2023 рік, хоча очікувалося, що вони вийдуть під святковий сезон 2022 року.

Імовірно, причиною такого рішення стала криза напівпровідників, завдяки якій кількість проданих PlayStation 5 виявилася сильно нижчою за очікування Sony. Оскільки PlayStation VR2 не може працювати самостійно, а тільки у парі із консоллю, логічно припустити, що Sony зацікавлена у тому, щоби на момент появи нового VR-шолома у продажі у гравців «на руках» було якомога більше консолей.

Також із твіта Янга можна зробити висновок, що ринок VR-пристроїв швидко росте, адже за його прогнозами, кількість відвантажених виробниками дисплеїв для пристроїв віртуальної реальності у 2022 році сягне 15 мільйонів штук, що на 50% більше, ніж за попередній період.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Як знайти усі графіті в Hi-Fi Rush | Усі локації. Як знайти усі графіті в Hi-Fi Rush | Усі локації.
Повний гайд зі збору усіх графіті для гри «Hi-Fi Rush» та виконання «Колекціонер стріт-арту» («Street Art Collector»)....
15.07.24
59
0
Показано тизер-трейлер аніме-адаптації пригод Скотта Пілігрима Показано тизер-трейлер аніме-адаптації пригод Скотта Пілігрима
Netflix показали перший трейлер аніме-адаптації “Скотта Пілігрима” від японської студії Science SARU. Серіал...
16.08.23
989
0