На Playstation 3, PSP і PS Vita перестане працювати Playstation Store

GEEKS.NEWS » Новини » На Playstation 3, PSP і PS Vita перестане працювати Playstation Store
На Playstation 3, PSP і PS Vita перестане працювати Playstation Store
Новини / Ігрові новини
12:42, 23 березень 2021
334
0
Компанія Sony продовжує вносити зміни у свій Playstation Store. Якщо минулого року нас чекав редизайн і зникнення можливості купувати ігри для старих консолей через веб-сайт, то у найближчому майбутньому, імовірно, і на самих консолях зникне доступ до покупки ігор через вбудований магазин.Про таку можливість повідомляє видання TheGamer. Згідно з його джерелами, Playstation 3, PSP і PS Vita залишаться без PS Store вже влітку. Для PS3 і PSP датою припинення роботи магазину 2 червня, а для PS Vita - 27 серпня.У випадку, якщо інформація буде правдивою, після настання вище вказаних дат користувачі консолей втратять можливість покупки цифрової продукції, що містить самі ігри, а також DLC для них. Стосовно доступу до вже придбаних товарів, то він, можливо, залишиться.На даний момент ця інформація не була офіційно підтверджена, проте, за чутками, анонс неприємної новини самою компанією станеться наприкінці місяця. Підсумувати новину хочеться хіба що виразом, що став мемом: "Press F to pay respects".

Джерело: TheGamer 
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
47
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
45
0