Безкоштовна роздача Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure в Steam до 24 березня

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Безкоштовна роздача Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure в Steam до 24 березня
Безкоштовна роздача Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure в Steam до 24 березня
Ігрові новини
23:24, 17 березень 2023
261
0

Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure - сиквел гри Tiny Tina's Wonderlands, який наразі роздається безкоштовно в Steam.

Якщо ви подивилися трейлер, то можете впізнати відомий стиль графіки, який асоціюється з франшизою Borderlands. І ви не помилитеся, це дійсно спін-офф "Борди". 

Світ гри більш містичний, аніж божевільний світ Borderlands, і концептуально чимось нагадує самостійне доповнення Gat Out Of Hell для Saints Row 4.

Щоб отримати гру, достатньо просто перейти за посиланням на Steam та додати її на акакунт. Безкоштовна роздача триватиме з 16 до 24 березня 2023 року.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
46
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
41
0