В Need For Speed Unbound вийшло доповнення VOL. 2

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » В Need For Speed Unbound вийшло доповнення VOL. 2
В Need For Speed Unbound вийшло доповнення VOL. 2
Ігрові новини
23:46, 17 березень 2023
229
0

Після мінорного виходу Unbound наприкінці минулого року постало питання, чи продовжать Criterion підтримку своєї гри, яка ризикує стати останнім NFS. Нещодавно вийшло невеличке оновлення, яке виправляло багато проблем гри та міняло баланс деяких авто. Проте, аудиторія чекала свіжого контенту.

VOL. 2 не можна назвати дуже масштабним оновленням, але все ж порція нового контенту прибула. Найцікавішим нововведенням стала поява поліцейських у багатокористувацькому режимі, та спеціальні активності для погоні з друзями за участю поліції. Окрім нових режимів та активностей додали також і декілька нових автомобілів, нову ігрову косметику та виправили численні ігрові баги.

Користувачі доволі неоднозначно сприйняли як оновлення, так і саму гру. Багато хто очікує від гри стилю "гри-сервісу", частих оновлень та розширення контенту. При цьому аудиторія чомусь забула, щоб серії NFS ніколи не були притаманні часті оновлення та розширення контенту. 

Детальніше з списком нововведень та виправлень можна ознайомитися на сайті EA

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
46
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
41
0