Новий сезон «Чарлі» стартував в Shatterline: нарешті нова зброя, мапа та режими.

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Новий сезон «Чарлі» стартував в Shatterline: нарешті нова зброя, мапа та режими.
Новий сезон «Чарлі» стартував в Shatterline: нарешті нова зброя, мапа та режими.
Ігрові новини
00:30, 18 березень 2023
140
0

Shatterline - гра від українських розробників Frag Lab. Наразі гра знаходиться в дочасному доступі, але її технічний стан доволі непоганий. Трапляються поодинокі огріхи, які розробники оперативно виправляють. Крім того, у грі стартувало уже друге повноцінне сезонне оновлення, яке додало в гру нову мапу, режими для PvP та PvE гри та навіть два нових зразки зброї.

Детально описувати оновлення немає сенсу, адже розробники повний опис патчу виклали українською мовою в Steam. Він доступний за посиланням. Якщо враховувати, що гра знаходиться у ранньому доступі, можна вважати, що контенту цілком достатньо для комфортної гри з друзями або в соло. Особисто я досі час від часу заходжу випустити пару саме в Shatterline, адже короткотривалі дезматчі та динамічна гра повністю задовольняють мої потреби.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
46
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
41
0