Режисер «Джона Віка» знімає фільм Rainbow Six, головну роль зіграє Майкл Б. Джордан

GEEKS.NEWS » Кіно » Режисер «Джона Віка» знімає фільм Rainbow Six, головну роль зіграє Майкл Б. Джордан
Режисер «Джона Віка» знімає фільм Rainbow Six, головну роль зіграє Майкл Б. Джордан
Кіно
22:30, 19 січень 2023
226
1

Новина для геймерів, яку спочатку варто прочитати повністю, а вже тоді намагатися усвідомити, хороша вона чи ні. 

Режисер квадрології фільмів про Джона Віка займається створенням фільму за мотивами Rainbow Six. На головну роль повернеться Майкл Б. Джордан. Чому повернеться? Все просто. Фільм стане продовженням стрічки «Без жалю» (Without Remorse) 2021 року. Обидва фільми базуються оригінальних романах Тома Кленсі, тому любителям свіжих ігор по Rainbow Six не варто надіятись на адаптацію саме цих ігор. 

Джерело фото: Getty

А ось "олдам" є чому потішитись, адже книга подарувала сюжет першій частині ігрової франшизи. За сюжетом, підрозділу Rainbow Six доведеться мати справу з організацією злих екологів. 

На створення продовження натякала і сцена після титрів, яку показували в оригінальній стрічці.

Проте не варто очікувати від фільму чогось надвичайного. Перший фільм 2021 року не був високо оцінений глядачами, а згодом перекочував на стрімінгову платформу Amazon Prime, де також не здобув суттєвого успіху (5,8 бала при 59 341 голосах на IMDB). Хоча глядачі високо оцінили акторську гру Майкл Б. Джордана, проте сюжет зачепив не багатьох.

Невідомо і те, як адаптує сценарій режисер Джона Віка. Адже попри потребу у видовищному екшені, аудиторія, яка полюбляє творчість Тома Кленсі напевно бажатиме і хорошого сюжету з непередбачуваними поворотами подій.

Найсумніше те, що у разі провалу, ми ще доволі довго не отримаємо наступну адаптацію цієї цікавої франшизи, проте це може бути і той поодинокий випадок, коли сиквел стане кращим за початковий фільм.

Джерело: PCGamer.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (1)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0