Disney показали другий трейлер серіалу про Обі-Вана Кенобі до «Дня Зоряних Воєн»

GEEKS.NEWS » Новини » Disney показали другий трейлер серіалу про Обі-Вана Кенобі до «Дня Зоряних Воєн»
Disney показали другий трейлер серіалу про Обі-Вана Кенобі до «Дня Зоряних Воєн»
Новини / Кіно
23:25, 04 травень 2022
87
0

Як відомо, 4 травня вважається «Днем Зоряних Воєн» завдяки співзвучності дати в англійські мові (May Fourth) із знаменитим привітанням Джедаїв «May the Force be with you». Схоже, що цьогорічним подарунком для фанатів всесвіту Джорджа Лукаса став трейлер серіалу про Обі-Вана Кенобі.

Це, до речі, не перший трейлер. Попередній тизер-трейлер глядачі побачили ще 9 березня, тож, майже за два місяці встигли добряче зачекатися.

Нагадаємо, що події серіалу відбуватимуться через 10 років після подій «Помсти Сітхів», і стануть проміжною ланкою між третім і четвертим епізодами франшизи. Як зрозуміло з назви, головним героєм стане Обі-Ван Кенобі, майстер-джедай, головною місією якого буде здалека оберігати юного Люка Скайвокера. Роль Обі-Вана зіграє Юен Мак-Грегор, який грав персонажа і у третій частині. Також до своєї ролі повернеться Гайден Крістенсен.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Роздача RPG in a Box та Fort Triumph в EGS, халява в Steam та цікаві ігри на безкоштовних вихідних | Огляд безкоштовних ігор тижня Роздача RPG in a Box та Fort Triumph в EGS, халява в Steam та цікаві ігри на безкоштовних вихідних | Огляд безкоштовних ігор тижня
Цього тижня з'явилось декілька безкоштовних ігор в Steam, та два безкоштовні проекти в Epic Games Store. Також доволі...
02.12.22
14
0
В українській грі Shatterline вийшов другий сезон Браво В українській грі Shatterline вийшов другий сезон Браво
В грі від українських розробників Shatterline вийшов другий сезон Браво, який додає нові ігрові режими, місії PVE та...
02.12.22
20
0