Disney показали другий трейлер серіалу про Обі-Вана Кенобі до «Дня Зоряних Воєн»

GEEKS.NEWS » Новини » Disney показали другий трейлер серіалу про Обі-Вана Кенобі до «Дня Зоряних Воєн»
Disney показали другий трейлер серіалу про Обі-Вана Кенобі до «Дня Зоряних Воєн»
Новини / Кіно
23:25, 04 травень 2022
114
0

Як відомо, 4 травня вважається «Днем Зоряних Воєн» завдяки співзвучності дати в англійські мові (May Fourth) із знаменитим привітанням Джедаїв «May the Force be with you». Схоже, що цьогорічним подарунком для фанатів всесвіту Джорджа Лукаса став трейлер серіалу про Обі-Вана Кенобі.

Це, до речі, не перший трейлер. Попередній тизер-трейлер глядачі побачили ще 9 березня, тож, майже за два місяці встигли добряче зачекатися.

Нагадаємо, що події серіалу відбуватимуться через 10 років після подій «Помсти Сітхів», і стануть проміжною ланкою між третім і четвертим епізодами франшизи. Як зрозуміло з назви, головним героєм стане Обі-Ван Кенобі, майстер-джедай, головною місією якого буде здалека оберігати юного Люка Скайвокера. Роль Обі-Вана зіграє Юен Мак-Грегор, який грав персонажа і у третій частині. Також до своєї ролі повернеться Гайден Крістенсен.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення
The Last Of Us виходить на ПК уже сьогодні, а локалізатори уже показали оновлену повну версію перекладу гри для PS3,...
28.03.23
62
2
Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар
Компанія Microsoft скасовує можливість придбання першого місяця Xbox Game Pass Ultimate за 1 долар....
28.03.23
31
0