Інсайд: Злито ігролад нової Need For Speed для мобільних пристроїв від авторів Call Of Duty Mobile

GEEKS.NEWS » Новини » Інсайд: Злито ігролад нової Need For Speed для мобільних пристроїв від авторів Call Of Duty Mobile
Інсайд: Злито ігролад нової Need For Speed для мобільних пристроїв від авторів Call Of Duty Mobile
Новини / Ігрові новини
22:31, 11 травень 2022
101
0

Ми вже писали, що в мережу було «злито» ігролад нової Need For Speed, яку ще навіть не анонсували. Аж от, з’явилося ще одне відео з ігроладом вже іншої неанонсованої гри франшизи Need For Speed, призначеної, цього разу, для мобільних пристроїв.

Як можна побачити з відео, гра, схоже, володіє відкритим світом, а сама мапа і стилістика гри нагадує останню частину серії Need For Speed Heat (Хто зна, може гра називатиметься Need For Speed Heat Mobile?). Також на відео було показано й кілька автомобілів, серед яких McLaren F1 і Lamborghini Aventador.

Серед іншого, цікавою є клавіша «Drift». Схоже, що в грі буде реалізована, так звана, ковзаюча фізика. Це тип фізики в аркадних гонках, при якій автомобіль неохоче повертає, допоки не натиснути на ручне гальмо, після чого автомобіль заходить в дрифт, і повертати таким чином стає набагато легше. Вперше така фізика з’явилася в серії в Need For Speed Hot Pursuit 2010, і після цього стала основою наступних частин серії.

Також варто відзначити, що автор відео стверджує, що гра поки планується для азійського ринку, втім це не означає, що вона не може з часом стати доступною і за межами Азії, адже досить часто розробники релізять свої ігри спочатку для східних країн, а вже пізніше для всього світу.

Розробниками гри, до речі, заявляються TiMi Studios, які є дочірньою студією компанії Tencent, і відомі за розробкою Call Of Duty Mobile.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0