В фінансовому звіті EA розкрито терміни виходу нових Need For Speed і Battlefield

GEEKS.NEWS » Новини » В фінансовому звіті EA розкрито терміни виходу нових Need For Speed і Battlefield
В фінансовому звіті EA розкрито терміни виходу нових Need For Speed і Battlefield
Новини
13:00, 08 листопад 2020
411
0
Нещодавно компанія Electronic Arts опублікувала черговий квартальний звіт, в якому відчиталася про свої фінансові успіхи. Окрім суто грошової частини звіту, там таком було виявлено і певну інформацію, що більше цікавить гравців, ніж прибуток компанії.


Серед всієї інформації, опублікованої у звіті, особливо цікавою є частина, у якій описані плани компанії на найближче майбутнє. Так, наприклад, вказується, що реліз настпуної частини бойовика Battlefield планується вже у настпуному році, а, точніше, наприкінці 2021 року. Також, в найближчий час планується і реліз нової частини Need For Speed, про яку на даний момент відомо вкрай мало, але, планується, що її реліз відбудеться до березня 2022 року. Загалом, з квітня 2021 року по березень 2022 року плануються до виходу 6 тайтлів, призначених для консолей нового покоління, а також ремастер, імовірно, гри Mass Effect. 

Сам звіт​​​
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Ігри із серії Diablo Ігри із серії Diablo
У даній статті висвітлюється історія серії ігор Diablo, що стали основою нового напряму серед RPG-сегменту і...
07.10.22
15
0
Безкоштовні ігри тижня в Steam, Origin та EGS: Доповнення до Mass Effect і Dragon Age та безкоштовні Slain: Back From Hell і Rising Hell Безкоштовні ігри тижня в Steam, Origin та EGS: Доповнення до Mass Effect і Dragon Age та безкоштовні Slain: Back From Hell і Rising Hell
Ділимось інформацією про чергові безкоштовні роздачі тижня, які нас очікують в Steam, Origin та EGS: Доповнення до...
07.10.22
20
0