Read Dead Redemption 2 була зламана дівчиною-хакером через 11 місяців після релізу на ПК

GEEKS.NEWS » Новини » Read Dead Redemption 2 була зламана дівчиною-хакером через 11 місяців після релізу на ПК
Read Dead Redemption 2 була зламана дівчиною-хакером через 11 місяців після релізу на ПК
Новини
13:10, 23 жовтень 2020
805
0
Хакери з ніками Empress і Mr. Goldberg повідомили користувачам форуму Reddit, що їм вдалося зламали ПК-версію Red Dead Redemption 2 через 11 місяців після релізу. Хакерка, відома під нікнеймом Empress також відповідальна за злам таких ігор, як Mortal Kombat 11, Tekken 7, Total War: Three Knigdoms і Planet Zoo.
 

«Звертаюся до всіх, помішаних на гендері, фріків, які стверджували, що я чоловік. Мені шкода руйнувати ваші фантазії, але насправді я жінка. Всім, хто підтримував мене, дякую від щирого серця. Цей реліз став можливий тільки завдяки вам », - зазначила Empress під публікацією. 


Нагадаємо, що Red Dead Redemption 2 - це гра в жанрі "Пригодницький бойовик", і видана компанією Rockstar Games. Її реліз на консолях Playstation 4 і Xbox One відбувся у жовтні 2018 року, а на ПК - у листопаді 2019 року.
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
46
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
41
0