Read Dead Redemption 2 була зламана дівчиною-хакером через 11 місяців після релізу на ПК

GEEKS.NEWS » Новини » Read Dead Redemption 2 була зламана дівчиною-хакером через 11 місяців після релізу на ПК
Read Dead Redemption 2 була зламана дівчиною-хакером через 11 місяців після релізу на ПК
Новини
13:10, 23 жовтень 2020
753
0
Хакери з ніками Empress і Mr. Goldberg повідомили користувачам форуму Reddit, що їм вдалося зламали ПК-версію Red Dead Redemption 2 через 11 місяців після релізу. Хакерка, відома під нікнеймом Empress також відповідальна за злам таких ігор, як Mortal Kombat 11, Tekken 7, Total War: Three Knigdoms і Planet Zoo.
 

«Звертаюся до всіх, помішаних на гендері, фріків, які стверджували, що я чоловік. Мені шкода руйнувати ваші фантазії, але насправді я жінка. Всім, хто підтримував мене, дякую від щирого серця. Цей реліз став можливий тільки завдяки вам », - зазначила Empress під публікацією. 


Нагадаємо, що Red Dead Redemption 2 - це гра в жанрі "Пригодницький бойовик", і видана компанією Rockstar Games. Її реліз на консолях Playstation 4 і Xbox One відбувся у жовтні 2018 року, а на ПК - у листопаді 2019 року.
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У римейк Dead Space додали опції для лякливих гравців У римейк Dead Space додали опції для лякливих гравців
В Dead Space Remake розробники додали дві функції доступності, які допоможуть особливо лякливим гравцям....
30.01.23
20
0
В Riot Games викрали вихідний код двох популярних змагальних ігор В Riot Games викрали вихідний код двох популярних змагальних ігор
Зловмисникам вдалось викрасти вихідний код двох популярних ігор Riot Games. Розробники розповіли про масштаби проблеми...
29.01.23
107
0