Отримайте гру VirtuaVerse на GOG безкоштовно

GEEKS.NEWS » Новини » Отримайте гру VirtuaVerse на GOG безкоштовно
Отримайте гру VirtuaVerse на GOG безкоштовно
Новини / Роздачі
22:58, 25 червень 2022
56
0

На GOG розпочалася чергова роздача. Цього разу це VirtuaVerse – гра про віртуальний світ, керований штучним інтелектом. Поспішіть отримати гру безкоштовно, допоки це можливо.

У недалекому майбутньому один штучний інтелект узяв гору над усіма іншими ШІ та їхніми урядами. Суспільство перейшло до постійно інтегрованої реальності, підключеної до єдиної нейронної мережі, яка постійно оптимізує досвід людей, обробляючи персональні дані.

Забрати гру можна на головній сторінці сервісу GOG. Увага, термін дії роздачі обмежений. Вона триває до 16:00 27 червня 2022 року.


Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Якими будуть ціни на майбутні Ryzen 7000 «Raphael» - інсайди та зливи. Якими будуть ціни на майбутні Ryzen 7000 «Raphael» - інсайди та зливи.
На підході нове покоління процесорів від AMD. А це означає, що велика кількість людей, які будуть залучені до продажу...
16.08.22
19
0
Біженець з України нарешті пограв в Elden Ring, придбавши новий ПК за допомогою моделей VTuber Біженець з України нарешті пограв в Elden Ring, придбавши новий ПК за допомогою моделей VTuber
Історія геймера та дизайнера Микити, який став біженцем через війну рф проти суверенної України, та лише після...
12.08.22
39
0