Embracer Group розформовує студію Onoma, а Eidos Montreal розробляє нову Deus Ex

GEEKS.NEWS » Новини » Embracer Group розформовує студію Onoma, а Eidos Montreal розробляє нову Deus Ex
Embracer Group розформовує студію Onoma, а Eidos Montreal розробляє нову Deus Ex
Новини / Ігрові новини
22:14, 01 листопад 2022
194
0

Журналіст Bloomberg, Джейсон Шраєр, поділився інформацією про стан справ у новопридбаних студіях видавця Embracer Group AG.

Холдингом було прийнято рішення розформувати студію Onoma, що раніше називалася Square Enix Montreal. Дана студія відома за своїми проектами серії GO для мобільних пристроїв: Deus Ex GO, Lara Croft GO і Hitman GO. Загалом, рішення досить дивне, адже всього кілька тижнів тому команда отримала ребрендинг, а також анонсувала новий проект. При цьому, причина розформування Onoma невідома. Відомо тільки, що частину розробників буде переведено у Eidos Montreal.

До речі про Eidos Montreal. Шраєр заявив, що після того, як розробники відмінили розробку гри, натхненної серіалом “Дивні дива”, робота ведеться одразу над трьома проектами. Один з них - це гра за мотивами нової інтелектуальної власності. Другий - співробітництво з Xbox у роботі над Fable-подібною грою. Ну і вишенька на торті - нова Deus Ex. Щоправда, як стверджується, розробка гри знаходиться на дуже ранній стадії, тож побачимо ми її ще нескоро.

Джерело: Bloomberg

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0