Embracer Group розформовує студію Onoma, а Eidos Montreal розробляє нову Deus Ex

GEEKS.NEWS » Новини » Embracer Group розформовує студію Onoma, а Eidos Montreal розробляє нову Deus Ex
Embracer Group розформовує студію Onoma, а Eidos Montreal розробляє нову Deus Ex
Новини / Ігрові новини
22:14, 01 листопад 2022
229
0

Журналіст Bloomberg, Джейсон Шраєр, поділився інформацією про стан справ у новопридбаних студіях видавця Embracer Group AG.

Холдингом було прийнято рішення розформувати студію Onoma, що раніше називалася Square Enix Montreal. Дана студія відома за своїми проектами серії GO для мобільних пристроїв: Deus Ex GO, Lara Croft GO і Hitman GO. Загалом, рішення досить дивне, адже всього кілька тижнів тому команда отримала ребрендинг, а також анонсувала новий проект. При цьому, причина розформування Onoma невідома. Відомо тільки, що частину розробників буде переведено у Eidos Montreal.

До речі про Eidos Montreal. Шраєр заявив, що після того, як розробники відмінили розробку гри, натхненної серіалом “Дивні дива”, робота ведеться одразу над трьома проектами. Один з них - це гра за мотивами нової інтелектуальної власності. Другий - співробітництво з Xbox у роботі над Fable-подібною грою. Ну і вишенька на торті - нова Deus Ex. Щоправда, як стверджується, розробка гри знаходиться на дуже ранній стадії, тож побачимо ми її ще нескоро.

Джерело: Bloomberg

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
46
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
41
0