Одразу дві гри роздають в EGS: Dishonored та Eximius: Seize the Frontline

GEEKS.NEWS » Роздачі » Одразу дві гри роздають в EGS: Dishonored та Eximius: Seize the Frontline
Одразу дві гри роздають в EGS: Dishonored та Eximius: Seize the Frontline
Роздачі
20:30, 29 грудень 2022
120
0

Все повинно бути помірним, тому і щоденні новорічні роздачі в EGS зупиняються до наступного року. Проте останньою роздається справді хороша, хоча і не нова гра - Dishonored.

Сюжет гри відбувається в Острівній імперії, де править добра імператриця. Проте, змовники вбивають її і звинувачують у вбивстві її правицю Корво Аттано. Проте виживає дочка імператриці, а страчений Корво завдяки темним силам воскресає в ролі месника. Країну охоплює тоталітаризм та чума, разом з чумними щурами. 

Завдяки чудово продуманій імерсивності гри гравець може сам вибирати стиль проходження - непомітний стеллс, або ж кривавий та видовищний екшен. Кожне сюжетне завдання можна виконати декількома кардинально різними способами, а від рішень гравця залежатиме рівень злиднів та чуми у місті та інші важливі речі. Гру можна пройти як без жодного вбивства, так і убивши всіх ворогів.

Отримати гру можна до 5 січня 18:00 за посиланням на Epic Games Store.

А на додачу роздають і другу гру, яка стала несподіванкою: Eximius: Seize the Frontline.

https://www.youtube.com/watch?v=uV3g6lvIMFU

Це гібрид FPS/RTS, який зосереджений на бойових діях у загонах. У грі є напружена багатокористувацька гра 5 на 5, кожна команда складається з 4 офіцерів загону та одного командира. Цікавою механікою є можливість не лише грати за весь підрозділ, але й "вселятися" в окремі юніти.

Отримати гру також можна до 5 січня за посиланням на EGS.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0