Гру Assassin’s Creed Chronicles: China роздають безкоштовно в Uplay

GEEKS.NEWS » Роздачі » Гру Assassin’s Creed Chronicles: China роздають безкоштовно в Uplay
Гру Assassin’s Creed Chronicles: China роздають безкоштовно в Uplay
Роздачі
19:30, 09 лютий 2021
402
0
Серія ігор Assassin’s Creed - одна з найвыдоміших ігрових франшиз. Попри те, що думка аудиторії стосовно якості нових частин давно розділилась, геймерів, які не проти дослідити чергові ігрові рівні все ж багато.
Серія щоразу розповідає про чергового члену культу Асасинів, перед яким стоїть його особистий виклик. Ворогами виступає огранізація Тамплієрів та інші загрози, які чекають на гравця в тому чи іншому ігровому сетингу. 

В погоні за новими ідеями для гри було випущено невелику серію ігор Assassin’s Creed Chronicles, які кардинально відрізняються ігроладом, адже дія гри відбувається не від третього лиця, а сама гра є платформером. Саме одну з таких невелчких ігор за мотивами франшизи і роздають в Uplay. Для того, щоб отримати гру достатньо перейти за посиланням з цієї статті, авторизуватися за допомогою облікового запису Uplay та натиснути на кнопку отримання гри. Гра після цього нараховується в бібліотеку користувача пожиттєво. 

Гру можна отримати за посиланням. 
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
46
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
41
0