Гру Assassin’s Creed Chronicles: China роздають безкоштовно в Uplay

GEEKS.NEWS » Роздачі » Гру Assassin’s Creed Chronicles: China роздають безкоштовно в Uplay
Гру Assassin’s Creed Chronicles: China роздають безкоштовно в Uplay
Роздачі
19:30, 09 лютий 2021
279
0
Серія ігор Assassin’s Creed - одна з найвыдоміших ігрових франшиз. Попри те, що думка аудиторії стосовно якості нових частин давно розділилась, геймерів, які не проти дослідити чергові ігрові рівні все ж багато.
Серія щоразу розповідає про чергового члену культу Асасинів, перед яким стоїть його особистий виклик. Ворогами виступає огранізація Тамплієрів та інші загрози, які чекають на гравця в тому чи іншому ігровому сетингу. 

В погоні за новими ідеями для гри було випущено невелику серію ігор Assassin’s Creed Chronicles, які кардинально відрізняються ігроладом, адже дія гри відбувається не від третього лиця, а сама гра є платформером. Саме одну з таких невелчких ігор за мотивами франшизи і роздають в Uplay. Для того, щоб отримати гру достатньо перейти за посиланням з цієї статті, авторизуватися за допомогою облікового запису Uplay та натиснути на кнопку отримання гри. Гра після цього нараховується в бібліотеку користувача пожиттєво. 

Гру можна отримати за посиланням. 
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Отримайте Runbow і The Drone Racing League Simulator безкоштовно завдяки роздачі на Epic Games Store Отримайте Runbow і The Drone Racing League Simulator безкоштовно завдяки роздачі на Epic Games Store
Цього тижня у магазині Epic Games Store у Вас є можливість отримати безкоштовно дві гри: Runbow і The Drone Racing...
29.09.22
3
0
Як дістати куртку Девіда та дробовик Edgerunners в Cyberpunk 2077 - Гайд Як дістати куртку Девіда та дробовик Edgerunners в Cyberpunk 2077 - Гайд
В недавньому доповненні 1.6 Edgerunners до гри Cyberpunk 2077 розробники додали безліч посилань на аніме-серіал від...
29.09.22
17
0