Гру Assassin’s Creed Chronicles: China роздають безкоштовно в Uplay

GEEKS.NEWS » Роздачі » Гру Assassin’s Creed Chronicles: China роздають безкоштовно в Uplay
Гру Assassin’s Creed Chronicles: China роздають безкоштовно в Uplay
Роздачі
19:30, 09 лютий 2021
332
0
Серія ігор Assassin’s Creed - одна з найвыдоміших ігрових франшиз. Попри те, що думка аудиторії стосовно якості нових частин давно розділилась, геймерів, які не проти дослідити чергові ігрові рівні все ж багато.
Серія щоразу розповідає про чергового члену культу Асасинів, перед яким стоїть його особистий виклик. Ворогами виступає огранізація Тамплієрів та інші загрози, які чекають на гравця в тому чи іншому ігровому сетингу. 

В погоні за новими ідеями для гри було випущено невелику серію ігор Assassin’s Creed Chronicles, які кардинально відрізняються ігроладом, адже дія гри відбувається не від третього лиця, а сама гра є платформером. Саме одну з таких невелчких ігор за мотивами франшизи і роздають в Uplay. Для того, щоб отримати гру достатньо перейти за посиланням з цієї статті, авторизуватися за допомогою облікового запису Uplay та натиснути на кнопку отримання гри. Гра після цього нараховується в бібліотеку користувача пожиттєво. 

Гру можна отримати за посиланням. 
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0