Netflix готує серіал за мотивами серії Assassin`s Creed

GEEKS.NEWS » Новини » Netflix готує серіал за мотивами серії Assassin`s Creed
Netflix готує серіал за мотивами серії Assassin`s Creed
Новини
21:04, 27 жовтень 2020
369
0
На офіційному акаунті Netflix в Twitter було опубліковано короткий тизер довжиною всього десять секунд. З темряви показується логотип ассасинів, всередині якого розташувалася буква N.Зважаючи на галузь, в якій працює компанія Netflix, а також на те, що у сервісу вже є успішний досвід серіальних адаптацій ігор на прикладі Відьмака, можна зробити висновок, що готується проект у всесвіті Ассасинів. Підтвердженням цьому є і заява команди сервісу:

Netflix займається створенням ігрового серіалу за мотивами Assassin's Creed. Джейсон Альтман і Даніель Крейнік з Ubisoft стануть виконавчими продюсерами шоу.

На даний момент це вся інформація, що відома про проект. Втім, можна припустити, що за анонсом проекту в Twitter почне з'являтися більше інформації про майбутній серіал.
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Ігри із серії Diablo Ігри із серії Diablo
У даній статті висвітлюється історія серії ігор Diablo, що стали основою нового напряму серед RPG-сегменту і...
07.10.22
15
0
Безкоштовні ігри тижня в Steam, Origin та EGS: Доповнення до Mass Effect і Dragon Age та безкоштовні Slain: Back From Hell і Rising Hell Безкоштовні ігри тижня в Steam, Origin та EGS: Доповнення до Mass Effect і Dragon Age та безкоштовні Slain: Back From Hell і Rising Hell
Ділимось інформацією про чергові безкоштовні роздачі тижня, які нас очікують в Steam, Origin та EGS: Доповнення до...
07.10.22
20
0