Netflix готує серіал за мотивами серії Assassin`s Creed

GEEKS.NEWS » Новини » Netflix готує серіал за мотивами серії Assassin`s Creed
Netflix готує серіал за мотивами серії Assassin`s Creed
Новини
21:04, 27 жовтень 2020
464
0
На офіційному акаунті Netflix в Twitter було опубліковано короткий тизер довжиною всього десять секунд. З темряви показується логотип ассасинів, всередині якого розташувалася буква N.Зважаючи на галузь, в якій працює компанія Netflix, а також на те, що у сервісу вже є успішний досвід серіальних адаптацій ігор на прикладі Відьмака, можна зробити висновок, що готується проект у всесвіті Ассасинів. Підтвердженням цьому є і заява команди сервісу:

Netflix займається створенням ігрового серіалу за мотивами Assassin's Creed. Джейсон Альтман і Даніель Крейнік з Ubisoft стануть виконавчими продюсерами шоу.

На даний момент це вся інформація, що відома про проект. Втім, можна припустити, що за анонсом проекту в Twitter почне з'являтися більше інформації про майбутній серіал.
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
46
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
41
0