Netflix готує серіал за мотивами серії Assassin`s Creed

GEEKS.NEWS » Новини » Netflix готує серіал за мотивами серії Assassin`s Creed
Netflix готує серіал за мотивами серії Assassin`s Creed
Новини
21:04, 27 жовтень 2020
411
0
На офіційному акаунті Netflix в Twitter було опубліковано короткий тизер довжиною всього десять секунд. З темряви показується логотип ассасинів, всередині якого розташувалася буква N.Зважаючи на галузь, в якій працює компанія Netflix, а також на те, що у сервісу вже є успішний досвід серіальних адаптацій ігор на прикладі Відьмака, можна зробити висновок, що готується проект у всесвіті Ассасинів. Підтвердженням цьому є і заява команди сервісу:

Netflix займається створенням ігрового серіалу за мотивами Assassin's Creed. Джейсон Альтман і Даніель Крейнік з Ubisoft стануть виконавчими продюсерами шоу.

На даний момент це вся інформація, що відома про проект. Втім, можна припустити, що за анонсом проекту в Twitter почне з'являтися більше інформації про майбутній серіал.
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У римейк Dead Space додали опції для лякливих гравців У римейк Dead Space додали опції для лякливих гравців
В Dead Space Remake розробники додали дві функції доступності, які допоможуть особливо лякливим гравцям....
30.01.23
20
0
В Riot Games викрали вихідний код двох популярних змагальних ігор В Riot Games викрали вихідний код двох популярних змагальних ігор
Зловмисникам вдалось викрасти вихідний код двох популярних ігор Riot Games. Розробники розповіли про масштаби проблеми...
29.01.23
107
0