11 листопада в Genshin Impact очікується оновлення A New Star Approaches

GEEKS.NEWS » Новини » 11 листопада в Genshin Impact очікується оновлення A New Star Approaches
11 листопада в Genshin Impact очікується оновлення A New Star Approaches
Новини
21:30, 31 жовтень 2020
570
0
Не встигли усі бажаючі досхочу награтися в мегапопулярну Genshin Impact, як розробники з компанії miHoYo анонсували оновлення гри версії 1.1, в яку входять:

  • Чотири нових персонажі: два - п'ятизіркові, два - чотиризіркові.
  • Свіжі квести.
  • Сезонний івент Unreconciled Stars, який триватиме два тижні. Подія запропонує нові місії, кооперативні випробування і призи, в тому числі чотиризіркового героя.
  • Система репутації. У гравця буде окремий рейтинг в кожному з міст. Щоби накопичувати репутацію в тому чи іншому населеному пункті, потрібно завершувати місії в найближчому регіоні. Високий рівень репутації відкриє доступ до ексклюзивних нагород, таких, як нові речі і предмети персоналізації.
  • Свіжі предмети - компас скарбів, переносний покажчик мети, переносна піч і т.д.
  • Монстр Forrest Hilichurl. Розробники створили його, як своєрідне камео президента miHoYo Форреста Лю (Forrest Liu). Якщо щось в грі вас засмутить, автори закликають зганяти роздратування на бідному створінні.
А ось і трейлер події:Нагадуємо, що вихід оновлення очікується 11 листопада на  PC, Android, iOS і Playstation 4. Пізніше стане доступна і версія для Playstation 5, в якій розробники обіцяють ще кращу графіку і швидше завантаження.
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Ігри із серії Diablo Ігри із серії Diablo
У даній статті висвітлюється історія серії ігор Diablo, що стали основою нового напряму серед RPG-сегменту і...
07.10.22
15
0
Безкоштовні ігри тижня в Steam, Origin та EGS: Доповнення до Mass Effect і Dragon Age та безкоштовні Slain: Back From Hell і Rising Hell Безкоштовні ігри тижня в Steam, Origin та EGS: Доповнення до Mass Effect і Dragon Age та безкоштовні Slain: Back From Hell і Rising Hell
Ділимось інформацією про чергові безкоштовні роздачі тижня, які нас очікують в Steam, Origin та EGS: Доповнення до...
07.10.22
20
0