З перших Iphone 12 злізає фарба, а ще об них можна порізатся

GEEKS.NEWS » Новини » З перших Iphone 12 злізає фарба, а ще об них можна порізатся
З перших Iphone 12 злізає фарба, а ще об них можна порізатся
Новини
21:27, 27 жовтень 2020
749
0
Майже одразу після старту продажів Iphone 12 в мережі з'явилося досить багато скарг на його корпус. І справа не тільки в тому, що з плоских граней Iphone 12 злізає фарба, як у свій час і з Iphone 5, а й у тому, що вони настільки гострі, що деякі користувачі навіть ріжуться об них.


Перші повідомлення про те, що користувачі отримують порізи від використання смартфонів, почали з'являтися в китайській соцмережі Weibo. Один з користувачів розповів, що під час користуваннявін порізав палець об свій Ihpone.Також іншими користувачами було зазначено, що через великі габарити Iphone 12 і Iphone 12 Pro, для того, щоб тримати їх в руках, необхідно прикладати великі зусилля, через що на руках залишаються видимі сліди.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
46
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
41
0