Call of Duty з'явиться на Switch завдяки 10-літньому договору Microsoft та Nintendo

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Call of Duty з'явиться на Switch завдяки 10-літньому договору Microsoft та Nintendo
Call of Duty з'явиться на Switch завдяки 10-літньому договору Microsoft та Nintendo
Ігрові новини
21:00, 22 лютий 2023
592
0

Уже незабаром ми можемо побачити відому серію стрілянок Call of Duty на портативній консолі Nintendo Switch. Все це відбудеться завдяки 10-річному контракту між Microsoft та Nintendo.

Про цей договір було оголошено ще у вересні минулого року. У ньому було зазначено, що Microsoft має намір вивести серію Call of Duty на Nintendo Switch за умови схвалення злиття з Activision Blizzard. У Microsoft також уточнили, що вони «прагнуть забезпечити довгостроковий рівний доступ до Call of Duty для інших ігрових платформ».

Джерело зображення: Activision Blizzard

Саме злиття з Activision Blizzard і є основною перешкодою на даний момент. Адже антимонопольні регулятори різних країн перешкоджають злиттю двох компаній. Хоча поява таких домовленостей, імовірно, має переконати регуляторів у тому, що Microsoft не планує обмежувати вихід куплених франшиз на інших платформах та забезпечить одночасний вихід нових ігор на всіх платформах без обмежень. Не відомі поки і конкретні умови договору з Nintendo, окрім того, що це договір-зобов'язання.

Джерело: VG247.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Як знайти усі графіті в Hi-Fi Rush | Усі локації. Як знайти усі графіті в Hi-Fi Rush | Усі локації.
Повний гайд зі збору усіх графіті для гри «Hi-Fi Rush» та виконання «Колекціонер стріт-арту» («Street Art Collector»)....
15.07.24
59
0
Показано тизер-трейлер аніме-адаптації пригод Скотта Пілігрима Показано тизер-трейлер аніме-адаптації пригод Скотта Пілігрима
Netflix показали перший трейлер аніме-адаптації “Скотта Пілігрима” від японської студії Science SARU. Серіал...
16.08.23
989
0