Філ Спенсер у захваті від ідеї повернутися до «первісних» ігор, таких як StarCraft

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Філ Спенсер у захваті від ідеї повернутися до «первісних» ігор, таких як StarCraft
Філ Спенсер у захваті від ідеї повернутися до «первісних» ігор, таких як StarCraft
Ігрові новини
09:57, 12 листопад 2022
168
0

Ще не встигла відбутися угода між Activision Blizzard та Microsoft, а Філ Спенсер уже ділиться цікавими ідеями, які можуть отримати втілення під час співпраці двох компаній.

Зокрема він сказав, що було б дуже цікаво, в співпраці Activision, Blizzard, King та Microsoft спробувати продовжити такі відомі франшизи, як Starcraft та Warcraft. Ці старі франшизи мають колосальну аудиторію фанатів, тому анонс продовження міг би принести компаніям колосальні прибутки.

Він також висловив хвилювання через розмову з Activision, Blizzard і King, щоб переглянути «попередній каталог і можливості, які ми можемо мати», але знову дав зрозуміти, що це не те, над чим він може активно працювати прямо зараз, адже угода ще не відбулася. 

Варто розуміти і те, що на розробку достойних продовжень таких відомих франшиз потрібно витратити колосальні кошти, а також достатньо часу для формування адекватного концепту і ретельної розробки. В іншому випадку, розлючені фанати стареньких RTS, які уже суттєво подорослішали, можуть не лише позбавити компанії іміджу та прибутків, а й вдатися до фізичного покарання жадібних менеджерів.

На разі ніяких дій у цьому напрямку практично не відбувається, адже угода ще не відбулася, а правила контракту забороняють схожі маніпуляції до покупки.

Джерело VG247.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0