Помер Гордон Холл. У віці 51 року не стало співзасновника Rockstar та Möbius.

GEEKS.NEWS » Новини » Помер Гордон Холл. У віці 51 року не стало співзасновника Rockstar та Möbius.
Помер Гордон Холл. У віці 51 року не стало співзасновника Rockstar та Möbius.
Новини
12:30, 15 березень 2021
292
0
Гордон Холл, заснував Möbius Entertainment у 1997 році. Згодом (у 2004 році) його придбала Take-Two і змінила назву на Rockstar Leeds. Розробник працював над такими іграми, як Red Dead Redemption та Grand Theft Auto: Liberty City Stories.
Чоловіка не стало у віці 51 року. На разі про причини смерті не відомо. 
Холл розпочав свою кар'єру з розробки гри Commodore 64 Force One у 1987 році, яку згодом продав за 2000 фунтів. Він працював на пості президента студії Rockstar Leeds і Rockstar San Diego, а згодом був головним творчим директором Activision Blizzard Mobile у The Blast Furnace.

Я міг би наповнювати книги нашими історіями про наші пригоди - і божевільна річ, такі історії розповідати могли б і сотні інших, його серце було таким великим
 - сказав Джейсон Макґанн, співзасновник Möbius Entertainment і Rockstar Leeds, про Game Game, північноанглійському виданню Game Republick. 

Для мене той час, який я провів із ним у Гаррогейті до середини-кінця 90-х, - це мої найприємніші спогади; ми обидва були розкуті, молоді, вільні та голодні до успіху. Ми наполегливо працювали і грали, складали свої плани, і з таким, як Гордон, ми завжди виконували їх (так чи інакше).

Гордон просто був чудовим, неймовірно мотивуючим і постійно позитивним
- додав друг і колишній колега Мартін Браун, який став співзасновником Team17 і зараз працює у видавництві Five Aces Publishing.

Я багато разів самотужки бачив, як він працював з людьми і піднімав їхні можливості понад усе, доводячи свою команду, проект та компанію до неймовірних висот та успіху.

Під час перебування у нас Гордон допоміг створити кілька справді дивовижних ігор і сприяв створенню класичного Grand Theft Auto: Chinatown Wars. Нехай він спочиває з миром. Ми висловлюємо співчуття його родині та друзям за їх втрату.
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0