Microsoft анульовує підписки Xbox Game Pass, куплені за допомогою багу

GEEKS.NEWS » Новини » Microsoft анульовує підписки Xbox Game Pass, куплені за допомогою багу
Microsoft анульовує підписки Xbox Game Pass, куплені за допомогою багу
Новини / Ігрові новини
22:10, 18 червень 2022
141
0

Певний час тому існувала можливість купити підписку Xbox Game Pass через баг, що дозволяв за помірну суму отримати підписку аж на 3 роки. Втім, Microsoft, схоже, щось запідозрили, і розпочали кампанію з анулювання таких підписок.

Про це було повідомлено в блозі Microsoft.

Xbox виявила шахрайську групу торговельних посередників, які збирали докупи кілька екземплярів вступної пропозиції для ПК і перетворювали її на Game Pass Ultimate. Щоб вирішити цю проблему, ми повідомили постраждалих користувачів окремо, перш ніж скасувати їх шахрайські підписки.

Ми виявили певну кількість підписок, придбаних через джерела, які порушують Угоду про надання послуг Microsoft. Підписки необхідно купувати безпосередньо в цифровому магазині Microsoft або через перевірених сторонніх продавців.

Не дивлячись на такі загрозливі заяви, на даний момент невідомо, скільки акаунтів підпали під дану санкцію, втім, Microsoft запевняють, що це невелика частина від спільноти Xbox. Також «жертвам» анулювання залишається можливість придбати підписку знову через офіційні канали продажу.


Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Як виправити зависання та проблеми з шейдерами в The Last Of Us Part I Як виправити зависання та проблеми з шейдерами в The Last Of Us Part I
Гайд з виправлення поганої продуктивності або помилок компіляції шейдерів для The Last Of Us Part I на ПК....
29.03.23
22
0
The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення
The Last Of Us виходить на ПК уже сьогодні, а локалізатори уже показали оновлену повну версію перекладу гри для PS3,...
28.03.23
102
2