Вже завтра в Xbox Game Pass на ПК буде включено EA Play

GEEKS.NEWS » Новини » Вже завтра в Xbox Game Pass на ПК буде включено EA Play
Вже завтра в Xbox Game Pass на ПК буде включено EA Play
Новини / Ігрові новини
23:29, 17 березень 2021
450
0
EA Play - досить популярна підписка від видавництва Electronic Arts. За щомісячну плату в ній доступно багато хітів минулих років, щомісячні нагороди для ігор, знижки на покупки і 10-годинні версії свіжих проектів. Починаючи з кінця 2020 року і дотепер ця підписка була частиною Xbox Game Pass тільки на консолях Microsoft, та з 18 березня вона буде включена також і в аналогічну ПК-підписку. 

Додання EA Play в підписку від Microsoft ніяк не вплине на її ціну, проте, було вказано, що для користування іграми від Electronic Arts необхідно буде встановити клієнт EA Desktop.

Доступ до нових можливостей буде відкрито 18 березня 2021 року о 18:00 за північноамериканським часом, тобто 19 березня о 00:00 за київським часом.Джерело: news.xbox.com
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
47
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
45
0