Користувачі мережі викладають відео, де Xbox Series X "димиться"

GEEKS.NEWS » Новини » Користувачі мережі викладають відео, де Xbox Series X "димиться"
Користувачі мережі викладають відео, де Xbox Series X "димиться"
Новини
20:15, 11 листопад 2020
529
0
На англомовнуму форумі Reddit поширюються відео, на яких зображена консоль Xbox Series X, з вентиляційного отвору якої виходить щось, схоже на дим. Кількість відео такого змісту збільшується, як і кількість користувачів, що вважають ці відео фейковими. Існують навіть відео із спростуванням цих проблем.

На даний момент виробник ніяк не прокоментував дані відео, тож намзалишається тільки здогадуватися, дійсно існують дані проблеми у свіжої консолі Microsoft, чи все церобота жартівників з інтернету.

Нагадаємо, що консоль Microsoft Xbox Series X і молодша версія Xbox Series S вийшли у вільний продаж 10 листопада. На честь запуску консолей Microsoft встановила в багатьох містах світу збільшені копії консолі Series X, на якій був розташований екран, на якому демонструвалися трейлери ігор, доступних на нових консолях Xbox.
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Ігри із серії Diablo Ігри із серії Diablo
У даній статті висвітлюється історія серії ігор Diablo, що стали основою нового напряму серед RPG-сегменту і...
07.10.22
15
0
Безкоштовні ігри тижня в Steam, Origin та EGS: Доповнення до Mass Effect і Dragon Age та безкоштовні Slain: Back From Hell і Rising Hell Безкоштовні ігри тижня в Steam, Origin та EGS: Доповнення до Mass Effect і Dragon Age та безкоштовні Slain: Back From Hell і Rising Hell
Ділимось інформацією про чергові безкоштовні роздачі тижня, які нас очікують в Steam, Origin та EGS: Доповнення до...
07.10.22
20
0