Користувачі мережі викладають відео, де Xbox Series X "димиться"

GEEKS.NEWS » Новини » Користувачі мережі викладають відео, де Xbox Series X "димиться"
Користувачі мережі викладають відео, де Xbox Series X "димиться"
Новини
20:15, 11 листопад 2020
617
0
На англомовнуму форумі Reddit поширюються відео, на яких зображена консоль Xbox Series X, з вентиляційного отвору якої виходить щось, схоже на дим. Кількість відео такого змісту збільшується, як і кількість користувачів, що вважають ці відео фейковими. Існують навіть відео із спростуванням цих проблем.

На даний момент виробник ніяк не прокоментував дані відео, тож намзалишається тільки здогадуватися, дійсно існують дані проблеми у свіжої консолі Microsoft, чи все церобота жартівників з інтернету.

Нагадаємо, що консоль Microsoft Xbox Series X і молодша версія Xbox Series S вийшли у вільний продаж 10 листопада. На честь запуску консолей Microsoft встановила в багатьох містах світу збільшені копії консолі Series X, на якій був розташований екран, на якому демонструвалися трейлери ігор, доступних на нових консолях Xbox.
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
46
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
41
0