Користувачі мережі викладають відео, де Xbox Series X "димиться"

GEEKS.NEWS » Новини » Користувачі мережі викладають відео, де Xbox Series X "димиться"
Користувачі мережі викладають відео, де Xbox Series X "димиться"
Новини
20:15, 11 листопад 2020
570
0
На англомовнуму форумі Reddit поширюються відео, на яких зображена консоль Xbox Series X, з вентиляційного отвору якої виходить щось, схоже на дим. Кількість відео такого змісту збільшується, як і кількість користувачів, що вважають ці відео фейковими. Існують навіть відео із спростуванням цих проблем.

На даний момент виробник ніяк не прокоментував дані відео, тож намзалишається тільки здогадуватися, дійсно існують дані проблеми у свіжої консолі Microsoft, чи все церобота жартівників з інтернету.

Нагадаємо, що консоль Microsoft Xbox Series X і молодша версія Xbox Series S вийшли у вільний продаж 10 листопада. На честь запуску консолей Microsoft встановила в багатьох містах світу збільшені копії консолі Series X, на якій був розташований екран, на якому демонструвалися трейлери ігор, доступних на нових консолях Xbox.
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У римейк Dead Space додали опції для лякливих гравців У римейк Dead Space додали опції для лякливих гравців
В Dead Space Remake розробники додали дві функції доступності, які допоможуть особливо лякливим гравцям....
30.01.23
20
0
В Riot Games викрали вихідний код двох популярних змагальних ігор В Riot Games викрали вихідний код двох популярних змагальних ігор
Зловмисникам вдалось викрасти вихідний код двох популярних ігор Riot Games. Розробники розповіли про масштаби проблеми...
29.01.23
107
0