Microsoft прорекламували Xbox Game Pass у ролику, виконаному в стилістиці всесвіту SCP

GEEKS.NEWS » Новини » Microsoft прорекламували Xbox Game Pass у ролику, виконаному в стилістиці всесвіту SCP
Microsoft прорекламували Xbox Game Pass у ролику, виконаному в стилістиці всесвіту SCP
Новини / Ігрові новини
13:43, 16 квітень 2022
218
0

Microsoft досить наполегливо просуває свій сервіс Xbox Game Pass, і це дає свої плоди, адже він став надзвичайно популярним серед користувачів. Втім, рекламна кампанія продовжується, і новий ролик став особливим не тільки тим, що вчергове показав, яка обширна бібліотека ігор в Game Pass, а ще й своєю стилістикою, яка явно була натхненна всесвітом SCP.

 

У ролику ми бачимо, що глядача ознайомлюють із роботою у фонді XGP, і основними правилами поводження з об’єктами. У якості ж об’єктів виступають предмети, тим чи іншим чином пов’язані із іграми.

В плані ж самих ігор, в ролику були показані як інді-проєкти, так і ігри ААА класу, як, наприклад, Mass Effect Legendary Edition чи Marvel's Guardians of the Galaxy. Звісно ж було підкреслено, що усі вони доступні в рамках підписки Xbox Game Pass.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Отримайте безкоштовну Chess Ultra в EGS та Sludge Life в Steam Отримайте безкоштовну Chess Ultra в EGS та Sludge Life в Steam
В EGS дарують безкоштовну Chess Ultra - дуже прокачані шахи, а в Steam - атмосферну вандалоцентричну гру від першої...
24.03.23
42
0
Valve показали Counter-Strike 2: нова графіка, новий мережевий код, інтерактивний дим Valve показали Counter-Strike 2: нова графіка, новий мережевий код, інтерактивний дим
Інсайди підтвердилися і Valve анонсували Counter-Strike 2 - масштабне оновлення для Global Offensive на базі рушія...
22.03.23
118
0