Microsoft прорекламували Xbox Game Pass у ролику, виконаному в стилістиці всесвіту SCP

GEEKS.NEWS » Новини » Microsoft прорекламували Xbox Game Pass у ролику, виконаному в стилістиці всесвіту SCP
Microsoft прорекламували Xbox Game Pass у ролику, виконаному в стилістиці всесвіту SCP
Новини / Ігрові новини
13:43, 16 квітень 2022
352
0

Microsoft досить наполегливо просуває свій сервіс Xbox Game Pass, і це дає свої плоди, адже він став надзвичайно популярним серед користувачів. Втім, рекламна кампанія продовжується, і новий ролик став особливим не тільки тим, що вчергове показав, яка обширна бібліотека ігор в Game Pass, а ще й своєю стилістикою, яка явно була натхненна всесвітом SCP.

 

У ролику ми бачимо, що глядача ознайомлюють із роботою у фонді XGP, і основними правилами поводження з об’єктами. У якості ж об’єктів виступають предмети, тим чи іншим чином пов’язані із іграми.

В плані ж самих ігор, в ролику були показані як інді-проєкти, так і ігри ААА класу, як, наприклад, Mass Effect Legendary Edition чи Marvel's Guardians of the Galaxy. Звісно ж було підкреслено, що усі вони доступні в рамках підписки Xbox Game Pass.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Як знайти усі графіті в Hi-Fi Rush | Усі локації. Як знайти усі графіті в Hi-Fi Rush | Усі локації.
Повний гайд зі збору усіх графіті для гри «Hi-Fi Rush» та виконання «Колекціонер стріт-арту» («Street Art Collector»)....
15.07.24
59
0
Показано тизер-трейлер аніме-адаптації пригод Скотта Пілігрима Показано тизер-трейлер аніме-адаптації пригод Скотта Пілігрима
Netflix показали перший трейлер аніме-адаптації “Скотта Пілігрима” від японської студії Science SARU. Серіал...
16.08.23
989
0