Call Of Duty не варто чекати в Xbox Game Pass

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Call Of Duty не варто чекати в Xbox Game Pass
Call Of Duty не варто чекати в Xbox Game Pass
Ігрові новини
21:30, 22 жовтень 2022
85
0

Нещодавно було оприлюднене подання Microsoft до регулятора ринку Великої Британії (CMA), який зараз займається поглибленим вивченням угоди між Microsoft та Activison Blisard.

Судячи з виноски подання, між Activison Blisard та Sony існують певні домовленості. В виносці описуються переваги, які Microsoft отримує завдяки поповненню бібліотеки Game Pass іграми від Activison Blisard. Там Microsoft підтверджує, що зобов'язується виконувати раніше прийняті між Activison Blisard та Sony договірні зобов'язання у випадку придбання Activison Blisard.

Там зазначено, що існує певне "обмеження на можливість Activision Blizzard розміщувати COD-тайтли в Game Pass протягом кількох років", про які раніше і згадував Філл Спенсер. 

На жаль на цьому виноска закінчується, тому деталей ми не дізнаємось. Залишається лише здогадуватися про які "кілька років" йдеться в угоді. Чи це кілька років, протягом яких виходитимуть нові частини COD, чи це кілька років з моменту виходу кожної з наступних частин, та і взагалі не зрозуміло чи з'являться уже існуючі проекти в Game Pass. 

Sony укладала подібні домовленості задля забезпечення виходу COD на PlayStation, але скільки це триватиме на жаль не відомо.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0