Call Of Duty не варто чекати в Xbox Game Pass

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Call Of Duty не варто чекати в Xbox Game Pass
Call Of Duty не варто чекати в Xbox Game Pass
Ігрові новини
21:30, 22 жовтень 2022
172
0

Нещодавно було оприлюднене подання Microsoft до регулятора ринку Великої Британії (CMA), який зараз займається поглибленим вивченням угоди між Microsoft та Activison Blisard.

Судячи з виноски подання, між Activison Blisard та Sony існують певні домовленості. В виносці описуються переваги, які Microsoft отримує завдяки поповненню бібліотеки Game Pass іграми від Activison Blisard. Там Microsoft підтверджує, що зобов'язується виконувати раніше прийняті між Activison Blisard та Sony договірні зобов'язання у випадку придбання Activison Blisard.

Там зазначено, що існує певне "обмеження на можливість Activision Blizzard розміщувати COD-тайтли в Game Pass протягом кількох років", про які раніше і згадував Філл Спенсер. 

На жаль на цьому виноска закінчується, тому деталей ми не дізнаємось. Залишається лише здогадуватися про які "кілька років" йдеться в угоді. Чи це кілька років, протягом яких виходитимуть нові частини COD, чи це кілька років з моменту виходу кожної з наступних частин, та і взагалі не зрозуміло чи з'являться уже існуючі проекти в Game Pass. 

Sony укладала подібні домовленості задля забезпечення виходу COD на PlayStation, але скільки це триватиме на жаль не відомо.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
46
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
41
0