Приквел Відьмак: Кровне походження вийде 25 грудня на Netflix

GEEKS.NEWS » Кіно » Приквел Відьмак: Кровне походження вийде 25 грудня на Netflix
Приквел Відьмак: Кровне походження вийде 25 грудня на Netflix
Кіно
19:30, 21 листопад 2022
538
0

"Кровне походження" - приквел серіалу «Відьмак», який має на меті розширити даний всесвіт. Події серіалу відбуватимуться за 1200 років до часів Ґеральта і розповість глядачам історію походження відьмаків та створення першого з них. Також глядачі дізнаються про З'єднання сфер - подію, під час якої світи мультивсесвіту зіткнулися та принесли монстрів, магію, та інші фантастичні явища, якими так славиться всесвіт Відьмака. 

Дата виходу серіалу -  25 грудня на Netflix.

Імовірно, хронометраж серіалу охопить великий проміжок часу, адже З'єднання сфер згідно з оригіналом відбулося за 1500 років до всім відомих подій. Також відомо, що дійовими особами будуть переважно ельфи, а створенням відьмаків займались люди. Також досі не відомо скільки часу в серіалі буде відведено безпосередньо відьмакам. 

Якщо відкинути назву серіалу, то буде доволі важко здогадатися про його зв'язок з медіафраншизою Відьмака. Це може бути черговий серіал про магію або приквел Гри Престолів чи Володаря Перснів.

Джерело: PCGamer.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Як знайти усі графіті в Hi-Fi Rush | Усі локації. Як знайти усі графіті в Hi-Fi Rush | Усі локації.
Повний гайд зі збору усіх графіті для гри «Hi-Fi Rush» та виконання «Колекціонер стріт-арту» («Street Art Collector»)....
15.07.24
59
0
Показано тизер-трейлер аніме-адаптації пригод Скотта Пілігрима Показано тизер-трейлер аніме-адаптації пригод Скотта Пілігрима
Netflix показали перший трейлер аніме-адаптації “Скотта Пілігрима” від японської студії Science SARU. Серіал...
16.08.23
989
0