Марвел показали новий трейлер фільму Людина-Мураха та Оса: Квантоманія та нового злодія МОДОКа

GEEKS.NEWS » Кіно » Марвел показали новий трейлер фільму Людина-Мураха та Оса: Квантоманія та нового злодія МОДОКа
Марвел показали новий трейлер фільму Людина-Мураха та Оса: Квантоманія та нового злодія МОДОКа
Кіно
22:00, 11 січень 2023
62
0

Maрвел оприлюднили свіжий трейлер майбутнього фільму Людина-Мураха та Оса: Квантоманія, який повинен ближче познайомити аудиторію з новим могутнім злодієм Кангом. 

Попавши в квантовий світ розширена сім'я Ленгів шукатиме вихід, який імовірно і запропонує одна з версій Канга Завойовника, який прикидатиметься добрим. Також він завдяки своїм здібностям керування часом та простором запропонує Скоту повернути роки, втрачені після дій Таноса. 

Джерело зображення: Marvel

У трейлері показали звичну для останніх фільмів "тематичну анімацію" квантового виміру, дублювання Скота та один з його боїв з Кангом. 

Крім того варто очікувати доволі красивого візуалу, як це було в фільмі Аквамен, адже режисерам довелось спроектувати цілий світ квантового виміру з місцевим населенням, містом в якому править Канг та його армією.

Джерело зображення: Marvel

Засвітили і іншого суперлиходія, якого звати МОДОК. Схоже, що у нього буде два образи - бойовий та мирний. Якщо до бойового образу зауважень мало, то до МОДОКа без захисної маски щонайменше не хочеться придивлятись. 

Джерело зображення: Marvel

Фільм вийде уже 16 лютого 2023 року, тому бажаю вам мирного неба, щоб була змога на нього сходити. В цілому на нього варто покладати певні надії, адже нам розкажуть не лише масштабну частину глобального сюжету, але й покажуть одного з найкумедніших старих персонажів кіновсесвіту.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0