Хакери пропонують гравцям взяти участь у фальшивому тесті гри Far Cry 6

GEEKS.NEWS » Новини » Хакери пропонують гравцям взяти участь у фальшивому тесті гри Far Cry 6
Хакери пропонують гравцям взяти участь у фальшивому тесті гри Far Cry 6
Новини / Ігрові новини
12:12, 19 березень 2021
500
0
Представники видавництва Ubisoft випустили офіційну заяву, у якій повідомляють про те, що багато гравців почали отримувати листи із пропозицією взяти участь у тестуванні гри Far Cry 6. Самі Ubisoft таких пропозицій поки не розсилали, тому, швидше за все, це справа рук хакерів.

Ряд видань і блогерів повідомили про фальшиві листи з пропозицією взяти участь у "ранньому доступі" до Far Cry 6 з нашого домену. Ігноруйте їх. Наша служба безпеки розбирається в проблемі.

Причина хакерської атаки поки невідома, проте, можна припустити, що дані листи є фішинговою атакою, метою якої є отримати особисті дані осіб, що отримали такі листи.

Варто відмітити, що недавно схожа ситуація виникла і у Capcom. Тоді гравцям пропонувалося протестувати майбутній хорор Resident Evil Village.

Джерело: Dsogaming
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
47
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
45
0