Проект PUBG Lite на ПК припинить своє існування вже через місяць

GEEKS.NEWS » Новини » Проект PUBG Lite на ПК припинить своє існування вже через місяць
Проект PUBG Lite на ПК припинить своє існування вже через місяць
Новини / Ігрові новини
23:48, 01 квітень 2021
660
0

PUBG Lite вийшла на ПК у 2019 році й була полегшеною Free-to-play версією бестселлера. Та після двох років роботи розробники гри, студія Krafton, оголосили про закриття проєкту.


Ми глибоко вдячні за пристрасть і підтримку від вражаючої кількості шанувальників PUBG LITE, які були з нами. Ми сподіваємось, що під час напружених часів пандемії COVID-19 PUBG LITE зміг надати нашим шанувальникам цікавий спосіб залишатись у безпеці.

На жаль, ми прийняли важке рішення згорнути обслуговування після довгих роздумів, і настав час, щоби наша подорож завершилася. Ми з жалем повідомляємо вам, що обслуговування PUBG LITE завершиться 29 квітня 2021 року.


Розклад закриття проєкту складається з трьох кроків: закриття сайту проєкту 30 березня, припинення роботи серверів 29 квітня й завершення підтримки гравців 29 травня 2021 року.


Після завершення роботи над PUBG Lite студія Krafton допоможе PUBG Studio у роботі над PUBG: NEW STATE — новою частиною франшизи, події якої відбудуться у 2051 році. Гра вийде на IOS та Android.
Джерело: ​lite.pubg.com​​​
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
46
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
41
0