Оновлену версію The Witcher 3: Wild Hunt для консолей поточного покоління відкладено

GEEKS.NEWS » Новини » Оновлену версію The Witcher 3: Wild Hunt для консолей поточного покоління відкладено
Оновлену версію The Witcher 3: Wild Hunt для консолей поточного покоління відкладено
Новини / Ігрові новини
23:01, 13 квітень 2022
421
0

Шанувальники The Witcher 3: Wild Hunt, яким ще й пощастило стати власниками однієї з консолей поточного покоління: Xbox Series X|S або PlayStation 5, вже досить давно чекають на некстген-версію для гри, яка підійме її графічну сторону на нові висоти. Та, схоже, у найближчий час цього не станеться, адже розробники із CD Projekt RED оголосили у своєму twitter-акаунті, що вихід оновлення переноситься на невизначений термін.

Імовірно, це пов’язано з тим, що розробкою оновленої версії гри займалася команда із російського філіалу Saber Interactive, яка до того перенесла гру на Nintendo Switch. Та, зважаючи на війну, розпочату росією проти України, CD Projekt RED вирішили переглянути свої робочі відносини із розробниками з країни-агресора, за що ми, українці, їм дуже вдячні.

CDPR вказали, що відтепер завершенням роботи над некстген-версією займатиметься внутрішня команда, і на даний момент триває оцінка об’ємів робіт, які необхідно буде виконати. Залишається сподіватися, що у розробників піде не надто багато часу на завершення розробки оновленої версії.

Нагадаємо, що раніше оновлення планувалося випустити у другому кварталі 2022 року.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення
The Last Of Us виходить на ПК уже сьогодні, а локалізатори уже показали оновлену повну версію перекладу гри для PS3,...
28.03.23
62
2
Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар
Компанія Microsoft скасовує можливість придбання першого місяця Xbox Game Pass Ultimate за 1 долар....
28.03.23
31
0