Ілон Маск купує Twitter за 44 мільярди доларів

GEEKS.NEWS » Новини » Ілон Маск купує Twitter за 44 мільярди доларів
Ілон Маск купує Twitter за 44 мільярди доларів
Новини
23:47, 25 квітень 2022
162
0

Останні кілька днів поширювалася інформація, що Ілон Маск веде переговори про купівлю Twitter. І, нарешті, як стверджує Reuters, угода на загальну суму 44 мільярди доларів між бізнесменом і акціонерами була укладена.

За умовами домовленості, після покупки Twitter стане приватною компанією, в той же час, як колишні акціонери отримають по $54,20 за кожну акцію. Очікується, що остаточно угода буде закрита вже цього року.

Разом з тим, новий власник соцмережі вже прокоментував угоду записом в ній же:

Я сподіваюся, що навіть мої найгірші критики залишаться в Twitter, тому що це означає свободу слова

У заяві, включеній у прес-реліз, присвячений покупці, Маск також сказав:

Свобода слова є основою функціонуючої демократії, а Twitter — це цифровий майданчик, де обговорюються питання, життєво важливі для майбутнього людства.

Я також хочу зробити Twitter кращим, ніж будь-коли, доповнивши продукт новими функціями, зробивши вихідний код алгоритмів відкритим, щоб підвищити довіру, перемігши спам-ботів та аутентифікувавши всіх людей. Twitter має величезний потенціал – я з нетерпінням чекаю співпраці з компанією та спільнотою користувачів, щоб вивільнити його.

Джерело: Reuters


Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення
The Last Of Us виходить на ПК уже сьогодні, а локалізатори уже показали оновлену повну версію перекладу гри для PS3,...
28.03.23
62
2
Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар
Компанія Microsoft скасовує можливість придбання першого місяця Xbox Game Pass Ultimate за 1 долар....
28.03.23
31
0