Starlink та Ілон Маск планують розширюватись в Україні

GEEKS.NEWS » Техніка і Наука » Starlink та Ілон Маск планують розширюватись в Україні
Starlink та Ілон Маск планують розширюватись в Україні
Техніка і Наука
16:16, 02 квітень 2022
266
0

Зовсім нещодавно Ілон Маск передав Україні термінали для доступу до мережі Старлінк - глобальної супутникової мережі Інтернет. Сервіс його мережі тепер активний в Україні і підключитися може кожен охочий. Проте, задоволення це не з дешевих.


А вже сьогодні, Мінцифри поділилося інсайдами: після перемоги України в планах Ілона Маска є закріплення та покращення його мережі в Україні. Спільно з нашою державою Ілон хоче побудувати наземну станцію, яка в рази покращить взаємодію супутників Starlink та потенційних користувачів цього сервісу.


Хоч і підключитися може кожен, та все ж таки зона покриття зосереджена в критичних місцях військової інфраструктури України, - там де вона потрібна зараз найбільше. Втім, такі кроки відкривають нові можливості і для користувачів і для розробників. Зараз, додаток для підключення до Старлінку найбільше скачали користувачі з України.


Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
46
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
41
0