Starlink та Ілон Маск планують розширюватись в Україні

GEEKS.NEWS » Техніка і Наука » Starlink та Ілон Маск планують розширюватись в Україні
Starlink та Ілон Маск планують розширюватись в Україні
Техніка і Наука
16:16, 02 квітень 2022
188
0

Зовсім нещодавно Ілон Маск передав Україні термінали для доступу до мережі Старлінк - глобальної супутникової мережі Інтернет. Сервіс його мережі тепер активний в Україні і підключитися може кожен охочий. Проте, задоволення це не з дешевих.


А вже сьогодні, Мінцифри поділилося інсайдами: після перемоги України в планах Ілона Маска є закріплення та покращення його мережі в Україні. Спільно з нашою державою Ілон хоче побудувати наземну станцію, яка в рази покращить взаємодію супутників Starlink та потенційних користувачів цього сервісу.


Хоч і підключитися може кожен, та все ж таки зона покриття зосереджена в критичних місцях військової інфраструктури України, - там де вона потрібна зараз найбільше. Втім, такі кроки відкривають нові можливості і для користувачів і для розробників. Зараз, додаток для підключення до Старлінку найбільше скачали користувачі з України.


Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Ігри із серії Diablo Ігри із серії Diablo
У даній статті висвітлюється історія серії ігор Diablo, що стали основою нового напряму серед RPG-сегменту і...
07.10.22
15
0
Безкоштовні ігри тижня в Steam, Origin та EGS: Доповнення до Mass Effect і Dragon Age та безкоштовні Slain: Back From Hell і Rising Hell Безкоштовні ігри тижня в Steam, Origin та EGS: Доповнення до Mass Effect і Dragon Age та безкоштовні Slain: Back From Hell і Rising Hell
Ділимось інформацією про чергові безкоштовні роздачі тижня, які нас очікують в Steam, Origin та EGS: Доповнення до...
07.10.22
20
0