Як підключитися до Starlink в Україні

GEEKS.NEWS » Техніка і Наука » Як підключитися до Starlink в Україні
Як підключитися до Starlink в Україні
Техніка і Наука
04:00, 17 березень 2022
1 011
0

На жаль, халяви для звичайних користувачів не буде. Для того, щоб під'єднатися до мережі, потрібно, щоб ваш пристрій знаходився у зоні покриття спеціального терміналу.

На даний момент такі термінали надані Україні безкоштовно та встановлюються на об'єктак критичної та військової інфраструктури для того, щоб забезпечити наших військових, медиків та керівництво стабільним покриттям мережі Інтернет навіть за умов, коли працюють "глушилки". Але згодом, імовірно буде можливість придбати подібний термінал і собі та використовувати його для власних потреб. Хоча, це і не буде безкоштовно.

Для роботи з Starlink потрібно замовити комплект обладнання, який складається із антери-приймача сигналу та терміналу, який надає точку доступу до мережі, штатива та кабелів. Ціна комплекту обладнання 500$, а користувацька плата за використання становить 100$ на місяць. Також існує комерціна версія обладнання, яка забезмпечує швидкість до 500 мбіт/сек, яка коштує 2500$.

Якщо ви замовили комплект обладнання, то встановлюється Starlink наступним чином:

1. Виберіть зону, яка забезпечить антені кут не менше 100 градусів без пережкод для доступу до супутників;

2. Зберіть термінал та встановіть його на відкритому просторі; 

3. Підключіть до джерела живлення та зачекайте, поки загоряться два білих індикатори; 

4. Завантажте програму Starlink для Android, IOS та налаштуйте свою точку доступу. Або ж скористайтеся підключенням через браузер комп'ютера. (IP: 192.168.100.1)

5. Зачекайте на підключення до супутника.

6. Користуйтесь інтернетом.

Звісно, що по текстовій інструкції доволі важко розібратися, особливо, якщо до цього ви не працювали з подібними системами. Тому ми також додамо відео-інструкцію із встановлення системи Starlink.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Як знайти усі графіті в Hi-Fi Rush | Усі локації. Як знайти усі графіті в Hi-Fi Rush | Усі локації.
Повний гайд зі збору усіх графіті для гри «Hi-Fi Rush» та виконання «Колекціонер стріт-арту» («Street Art Collector»)....
15.07.24
59
0
Показано тизер-трейлер аніме-адаптації пригод Скотта Пілігрима Показано тизер-трейлер аніме-адаптації пригод Скотта Пілігрима
Netflix показали перший трейлер аніме-адаптації “Скотта Пілігрима” від японської студії Science SARU. Серіал...
16.08.23
989
0