Epic Games допомагає Україні

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Epic Games допомагає Україні
Epic Games допомагає Україні
Ігрові новини
18:30, 20 березень 2022
240
0

Як повідомляє сама компанія у своєму новинному блоці - вони збираються перерахувати прибуток від нового сезону гри Fortnite у фонди, які займаються підтримкою України у час безчесного російського вторгнення.

Epic спрямовує всі свої доходи від Fortnite з 20 березня 2022 року по 3 квітня 2022 року на гуманітарну допомогу людям, які постраждали від війни в Україні. Xbox приєднується до нас у цих зусиллях і витрачає свої чисті доходи від Fortnite протягом цього часу, щоб ми могли отримати більше допомоги людям України.

- йдеться у офіційному пості компанії.


Імовірно йдеться про кругленьку суму, адже Фортнайт - один з найуспішніших Батл-роялів в усьому світі. Аудиторія гри складає близько 400 мільйонів гравців. 


Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Отримайте Runbow і The Drone Racing League Simulator безкоштовно завдяки роздачі на Epic Games Store Отримайте Runbow і The Drone Racing League Simulator безкоштовно завдяки роздачі на Epic Games Store
Цього тижня у магазині Epic Games Store у Вас є можливість отримати безкоштовно дві гри: Runbow і The Drone Racing...
29.09.22
3
0
Як дістати куртку Девіда та дробовик Edgerunners в Cyberpunk 2077 - Гайд Як дістати куртку Девіда та дробовик Edgerunners в Cyberpunk 2077 - Гайд
В недавньому доповненні 1.6 Edgerunners до гри Cyberpunk 2077 розробники додали безліч посилань на аніме-серіал від...
29.09.22
17
0