Трейлер нового сезону Fortnite зрежисерували брати Руссо

GEEKS.NEWS » Новини » Трейлер нового сезону Fortnite зрежисерували брати Руссо
Трейлер нового сезону Fortnite зрежисерували брати Руссо
Новини / Кіно / Ігрові новини
18:50, 18 березень 2021
503
0
Fortnite встигла завоювати велику популярність у всьому світі, тому не дивно, що до роботи над грою Epic Games стараються залучити найталановитіших людей з різних галузей. Так, як повідомляє Variety, брати Руссо, відомі за роботою над багатьма фільмами кіновсесвіту Марвел, брали участь у роботі над п'ятим і шостим сезонами другої глави Fortnite. Крім того, стало відомо, що вони також виступили режисерами трейлера нового сезону.За словами Дональда Мастарда, творчого директора Epic Games, розробники планували додати у гру повноцінний сюжет, для створення якого були запрошені брати Руссо. Вони почали роботу над персонажами для сюжету, а також виступили режисерами трейлера, написавши сценарій і повністю пропрацювавши розкадровку.

Джерело: Variety
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
46
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
41
0