Підтверджено вихід Apex Legends на консолі Nintendo Switch

GEEKS.NEWS » Новини » Підтверджено вихід Apex Legends на консолі Nintendo Switch
Підтверджено вихід Apex Legends на консолі Nintendo Switch
Новини / Ігрові новини
21:24, 03 лютий 2021
428
0
Королівській битві від студії Respawn Entertainment Apex Legends виповнилося 2 роки. Разом зі стартом нового, вже восьмого сезону, розробники також анонсували і вихід гри на портативній консолі Nintendo Switch.

Таку інформацію оголосив директор гри Apex Legends Чед Грейніер у відповідній заяві. Згідно з наявною інформацією, вихід гри на Nintendo Switch планується 9 березня 2021 року.

Портування Apex Legends на екран, менше якого у неї (гри) не було, - це велике досягнення, але ми б не змогли цього зробити без наших друзів в Panic Button. Ми дуже пишаємося тим, чого наша команда змогла досягти в плані прекрасної оптимізації для порту Switch, що дозволить повною мірою насолодитися Apex Legends навіть в дорозі.
І, звичайно ж, коли Apex Legends все ж вийде на Nintendo Switch, цей порт буде підтримувати кросплатформову гру, наш новітній сезонний контент і рівний з іншими версіями функціонал.Джерело: ​Electronic Arts​​​
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
46
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
41
0